Pompa paliwowa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

misle
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 23, 2008 15:48
Lokalizacja: Okolice Myszkowa
Kontakt:

Pompa paliwowa

Post autor: misle » ndz paź 12, 2008 18:54

Witam. Siadła mi pompa paliwowa. Jakis czas temu się zawiesiła ale jej przeszlo a teraz siadła na dobre. Wyjąłem ją "popukałem" i zaczęła działać. pojechałem do sklepu i siadła na amen. Mam coś takiego

http://moto.allegro.pl/item453506797_po ... 1_bar.html

i to chyba jest jakis zamiennik... napiszcie mi jaka mam kupić bo ja się na tym kompletnie nie znam. na mojej pompie znalazłem takie oznaczenie VDO 96387119 ( o ile to sie przyda)
Golf III ADZ 1.8 90 KM... pozdro



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 12, 2008 19:40

misle, w podróbach występują pompy oznaczone jako 1 bar, 1,2 bar, 3 bar i 4 bar. Dla ciebie te dwie pierwsze wartości są dobre.
Kształt pompy jest identyko, rożni sie kolor plastyku przy górze pomy.
Na allegro może raczej nie kupuj, często się trafiają wadliwe egzemplarze a dojść tam gwarancji to kupa nerwów i straconego czasu, zwłaszcza od tej alegrowiczki. Chociaż mnie akurat sie udało mam taka pompe i hula dwa lata - fakt że niewiele bo mam LPG.
Lepiej więc kup w sklepie, ale to będzie min. 2 stówy za pompę np. firmy Meat Doria. Za to potem łatwiej i szybciej ewentualnie gwarancję zrealizować.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

misle
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 23, 2008 15:48
Lokalizacja: Okolice Myszkowa
Kontakt:

Post autor: misle » ndz paź 12, 2008 20:09

No ok ale musze kupic taką jak mam teraz? bo nie wiem czy mi się w ten plastik od góry zmieści???



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 12, 2008 22:28

Napisałem wyżej "Kształt pompy jest identyko" do wszystkich mk3 benzynowych, tylko ciśnienie podawane je różni


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości