zestaw nie fabrycznych elektrycznych szyb

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

zestaw nie fabrycznych elektrycznych szyb

Post autor: A r t u r » ndz paź 12, 2008 16:24

witam

na dniach będe wygłuszał drzwi matami app, ale przeglądając aukcję natrafiłem na pewien zestaw co do elektrycznych szyb

el. szyby

obecnie mam 3 drzwiowego Golfika bez elektrycznych szyb,

podobno taki zestaw szybko się montuję i całkiem sprawnie chodzi,

gdy wyciszę już drzwi to już raczej nie będe rozbierał tych drzwi, gdybym w przyszłości się zdecydował na takie udogodnienie, dlatego chcę zrobić to wszystko za jednym zamachem.,

mam nadzieje że ktoś już coś takiego montował i podzieli się spostrzeżniami

Pozdravwiam Wszystkich
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 15:05 przez A r t u r, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz paź 12, 2008 16:33

montowałem z kolegą w astrze 2002 r. Moim zdaniem zapomnij o uniwersalnych siłownikach. Szkoda nerwów.
Jest problem żeby wszystko spasować , a największy problem jest żeby to przykrecic porządnie do drzwi - przewaznei trzeba wiercic nowe otowry, a do tego dochodzi fakt ze zamocowane w taki domowy sposób siłowniki przeważnie trzymajasie słabiej niż oryginalne. Jak pracuja to widać jak gną blachę w drzwiach. Nie raz potrzeba dawać dodatkowe wzmocnienia w drzwi bo nie ma do czego przyłapać. Ja bym szukał oryginalnych używek. Niech sie inni wypowiedzą

[ Dodano: Nie Paź 12, 2008 16:36 ]
a ten Pan co to sprzedaje łamie prawa konsumenta
- rzeczy używane nie podlegają gwarancji i zwrotom
- na rzeczy nowe w oryginalnym opakowaniu uwzględniana jest po okazaniu paragonu / faktury, wypełnionej karty gwarancyjnej rok od momentu zakupu

Otóż rzeczy używane jak najbardziej podlegają warunkom gwarancji a oryginalne pudełko nie jest koniecznością i sprzedawca nie ma prawa odmówić rozpoćzecia procesu reklamacji z powodu braku pudełka.



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » ndz paź 12, 2008 16:51

sas_gti pisze:montowałem z kolegą w astrze 2002 r. Moim zdaniem zapomnij o uniwersalnych siłownikach. Szkoda nerwów.
Jest problem żeby wszystko spasować , a największy problem jest żeby to przykrecic porządnie do drzwi - przewaznei trzeba wiercic nowe otowry, a do tego dochodzi fakt ze zamocowane w taki domowy sposób siłowniki przeważnie trzymajasie słabiej niż oryginalne. Jak pracuja to widać jak gną blachę w drzwiach. Nie raz potrzeba dawać dodatkowe wzmocnienia w drzwi bo nie ma do czego przyłapać. Ja bym szukał oryginalnych używek. Niech sie inni wypowiedzą
aha, tak myślałem że to szais, ale chcialem spytać, raczej nie bede dalej myślał o tym, za 500 już mógłbym kupić orginalną używkę ale 2 lata odkręcałem korbą to i dalej będe,

poczekam może jeszcze ktoś się wypowie, dzięki
sas_gti pisze: a ten Pan co to sprzedaje łamie prawa konsumenta
- rzeczy używane nie podlegają gwarancji i zwrotom
- na rzeczy nowe w oryginalnym opakowaniu uwzględniana jest po okazaniu paragonu / faktury, wypełnionej karty gwarancyjnej rok od momentu zakupu

Otóż rzeczy używane jak najbardziej podlegają warunkom gwarancji a oryginalne pudełko nie jest koniecznością i sprzedawca nie ma prawa odmówić rozpoćzecia procesu reklamacji z powodu braku pudełka.
moze i tak jest, ja osobiście mało się znam na prawie, :jezor:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 12, 2008 19:11

arturek320, krotko mmówiąc zdanie sa podzielone, jadenym chodzi lata innym nie, obejrzyj sposób montażu a decyzji za ciebie nikt nie podejmie
http://volkswagen.msk.ru/forum/index.ph ... opic=47693


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz paź 12, 2008 19:14

arturek320, i prezyzuj tematy bo wchodzący tu forumowicz nie ma pojecia o jaki zestaw jest pytanie :)



jokser3377
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt sty 18, 2008 13:29
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: jokser3377 » czw paź 16, 2008 15:18

Ja bym wolał zdecydowanie orginalne używki, uniersalne montowałem w Golfie 2 i nie obyło się bez przeróbek, a orginalne poprostu wkładasz, przykręcasz, podłączasz i działa :grin:


...::: VWściekła bestia :::...
A będzie jeszcze wścieklejsza...

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » czw paź 16, 2008 15:48

no dlatego już zrezygnowałem z tego pomysłu



!!robert
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn sty 07, 2008 13:56
Lokalizacja: krk

Post autor: !!robert » pt paź 17, 2008 00:04

arturek320ł napisał,
no dlatego już zrezygnowałem z tego pomysłu
i bardzo dobrze bo montowałem kiedys taki zestaw u brata i po prostu szkoda zmarnowanego czasu, a dziala to naprawde zalosnie, jak zakładac to tylko oryginalne podnosniki!


<<<GTI>>>
sprzedam sterownik silnika nr 037 906 025 H

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości