układ wydechowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Aro1120
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 235
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 17:35
Lokalizacja: z centrum :P
Kontakt:

układ wydechowy

Post autor: Aro1120 » sob paź 11, 2008 07:51

z golfa wyleciał silnik z golfa I i zawitał RF,wszystko ładnie chodzi itd tylko problem jest z układem wydechowym. nie mam zdjec ale postaram sie to wyjasnic najprosciej jak sie da. Silnik został kupiony razem z kolektorem wydechowym i 1 tłumnikiem ktory łaczy sie zaraz za wozkiem z reszta wydechu 3 śrubami. I własnie ta czesc ktora jest przy kolektorze wydechochym zamocowana za pomoca 2 spręzym ktore troche przypominaja litere C była juz przeze mnie setki tysiecy razy poprawiana i pupa nadal głosno chodzi i na tym łaczeniu delikatnie dymi i juz mnie to :grrr: co z tym zrobić ?? na kolektorze jest jakiś taki pierscien uszczelniajacy czy cos takiego da sie go wymienic?? jest w ogole do kupienia?? i kolektror wydechowy i ta dolna czesc wygladaja naprawde dobrze wszystko rowne nie jakos poscierane tylko jedną strona itd tylko wszystko ok.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob paź 11, 2008 09:55

Pierścienie jest co najmniej dwa rodzaje. Jeden ten skuteczniejszy jest pleciony z drutu, a ten drugi co po pewnym czasie się wyciera jest odlany ze stali. Twojego problemu by nie było gdyby poduszki silnika były zawsze idealne. To przez zły stan poduszek to połączenie tarło w nadmiarze co spowodowało wytarcie się pierścienia. Zmień przednią poduszkę silnika i pierścień na pleciony. Koszt około 30zł za pierścień i drugie tyle za poduszkę.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości