problem ze wskaznikami temperatury i stanu paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

luone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lip 25, 2008 19:45
Lokalizacja: łódź

problem ze wskaznikami temperatury i stanu paliwa

Post autor: luone » sob paź 04, 2008 11:54

witam wszystkich mam taki problem wskazniki temp i paliwa na zalaczonym tylko zaplonie wydaje sie wszystko ok ale po uruchomieniu silnika wskazniki jakby nieco zawyzaly myslalem ze to alternator daje za wysoki prad (dzieki temu zauwazylem ze mam walniety alternator tloczyl mi prawie 16volt) lecz po naprwaie nadal wskazniki zle wskazuja prosze o jakas porade moze ktos mial ten sam problem



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob paź 04, 2008 12:07

Raczej jesteś przewrażliwiony. Przecież jak masz zapłon wyłączony to w układzie masz niższe napięcie, a jak odpalisz auto to w układzie masz wyższe napięcie. Nawet światła masz przecież lepsze na zapalonym silniku. Radzę to olać bo cię nerwy zjedzą, a i tak nie osiągniesz tego co chciałbyś sobie wmówić.



Awatar użytkownika
...OSA...
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pt lip 27, 2007 21:04
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: ...OSA... » sob paź 04, 2008 13:28

wskazniki w mk2 nigdy nie byly dokladne a jezeli jest to mala roznica to nie ma sie czym przejmowac. u mnie licznik paliwa klamie o comajmniej 10 litrow i jak jest pusty bak to pokazuje poza rezerwa i da sie jezdzic trzeba sie przyzwyczaic pozdrawiam:)



luone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lip 25, 2008 19:45
Lokalizacja: łódź

Post autor: luone » ndz paź 05, 2008 09:56

ta dam sobie spokoj mam wazniejsze sprawy do naprawy a nie tam

[ Dodano: 05 Paź 2008 09:58 ]
dzieki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 367 gości