Montowane wahacza z przodu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Borert
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt cze 12, 2007 13:12
Lokalizacja: lubin

Montowane wahacza z przodu

Post autor: Borert » śr paź 01, 2008 21:28

więc tak mam golfa 3 i wymieniam wszystkie gumy na wahaczu, wahacz jakos wyciaglelem ale mam problem zeby go teraz wlozyc;/ Chaczy mi o stabilizator oraz o drążek. Stabilizator jakos nagne ale z drążkiem jest problem, nie moge go mianowicie wyciągnąć poniewaz po wykręceniu nakrętki mimo to nie moge go wybic z gumą do góry zeby wyszedł. mam nadzieje ze ktos wie o co mi chodzi i prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony śr paź 01, 2008 21:32 przez Borert, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr paź 01, 2008 21:32

Bardzo to zamotałeś kolego. Opisz to dokładniej bo się gubię, a drążek kierowniczy w niczym nie przeszkadza.



Borert
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt cze 12, 2007 13:12
Lokalizacja: lubin

Post autor: Borert » śr paź 01, 2008 21:37

TAZ pisze:Bardzo to zamotałeś kolego. Opisz to dokładniej bo się gubię, a drążek kierowniczy w niczym nie przeszkadza.
No właśnie chodzi mi o drążek kierowniczy , stabilizator moge jakoś nagiąć ale z drążkiem mam duzy problem . Wahacz próbowałem włożyć bez koła , z kołem niestety nie probowalem bo boje sie podnieść auto (przyczyną jest to ze w skutek kręcenia kołami auto jest bardzo blisko kanału) . Dziwi mnie to właśnie bo prawy wahacz wszedł bardzo fajnie ale z lewym jest duzy problem. Massz jakis pomysł możę ? Może jednak spróbować nałożyć koło ? Może wytłumacz mi Kolego jak Ty byś sie za to zabrał bo pewnie coś źle zrobiłem.
Ostatnio zmieniony śr paź 01, 2008 21:38 przez Borert, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości