[Mk III] - SKRZYPIENIE

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

[Mk III] - SKRZYPIENIE

Post autor: h2o » sob lip 16, 2005 23:59

Witam ponownie

Mam kolejne pytanie. Mianowicie kolega zakupił ostatnio golfa III. Siedzi niżej niz mój, ale znakomicie trzyma sie drogi. Problem jednak w tym, że jak jedzie po naszych dziurawych drogach to z tyłu kabiny z okolic boczków (wersja 3d), czy tez tylnej półki dochodzą dziwne odgłosy. Skrzypienie, stukanie czy coś w tym stylu. Nie potrafię mu pomóc w żaden sposób bo u mie tego az tak nie słychać. Nie wiem co to może być. Może samochód siedzi za nisko a twarda zawicha powoduje, że cała konstrukcja jest narażona na różnego rodzaju naprężenia i to przez to. A może trzeba coś podokręcać?

Ktoś ma podobny problem? Jak tak to może chetnie podzieli się pomysłami co to może być, przez co i jak to doprowadzić do porządku?

pozdrawiam



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: [Mk III] - SKRZYPIENIE

Post autor: briano » ndz lip 17, 2005 12:12

Posłuchaj temat już wrzucałem 2 razy na forum i nie ma za dużo pomysłów ja jestem praktycznie pewien że to z tylnego boczka rozbierałem go i nic nie doszedłem co to może skrzypieć :crazy: Jak coś dojdziecie piszcie na forum



Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Post autor: maro » ndz lip 17, 2005 12:44

Proponuje sciagnac boczek i nasmarowac smarem lub wazelina miejsca karoseri gdzie boczek styka sie z nia, u mnie pomoglo


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 533 gości