Nie działa elektryka całych przednich prawych drzwi...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cobra27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw lut 23, 2006 19:59
Lokalizacja: LUBUSKIE

Nie działa elektryka całych przednich prawych drzwi...

Post autor: cobra27 » sob wrz 27, 2008 14:43

Witam.
Może mi ktoś pomóc gdzie znajdę moduł komfortu w VW Touran 2.0 TDI '03?
3 dni temu kupiłem takiego Tourana i poprzedni sprzedający twierdził że to wina tego modułu, ponieważ objawia się to tym, że nie działa podnośnik szyby przedniej prawej, regulacja lusterka, kierunkowskaz w lusterku a co najgorsze to nie zamykają się drzwi przez centralny (po prostu wszystko co jest w drzwiach)... Może mi ktoś podpowiedzić, czy to może być wina tego modułu, czy co jeszcze sprawdzić?
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10566
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Nie działa elektryka całych przednich prawych drzwi...

Post autor: doggie » sob wrz 27, 2008 15:43

cobra27 pisze:Witam.
Może mi ktoś pomóc gdzie znajdę moduł komfortu w VW Touran 2.0 TDI '03?
3 dni temu kupiłem takiego Tourana i poprzedni sprzedający twierdził że to wina tego modułu, ponieważ objawia się to tym, że nie działa podnośnik szyby przedniej prawej, regulacja lusterka, kierunkowskaz w lusterku a co najgorsze to nie zamykają się drzwi przez centralny (po prostu wszystko co jest w drzwiach)... Może mi ktoś podpowiedzić, czy to może być wina tego modułu, czy co jeszcze sprawdzić?
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Pozdrawiam.
podjedź kolego do warsztatu, podłącz auto pod VAG-a, który pokaże ci ewentualne błędy



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob wrz 27, 2008 15:45

zobacz sobie czy któryś z kabli nie jest przerwany w przelotce między słupkiem a drzwiami



Awatar użytkownika
cobra27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw lut 23, 2006 19:59
Lokalizacja: LUBUSKIE

Post autor: cobra27 » ndz paź 05, 2008 11:15

Wymieniłem sterownik drzwi o takim samym numerze, po wymianie okazało się że szyba drzwi przednich prawych już działa... jednak centralny zamek i lusterko nadal nie działa a co najgorsze.... przestał również działać centralny zamek i lusterko w drzwiach przdnich lewych :( Po wymianie spowrotem na stary lewe drzwi działają znów normalnie natomiast prawe znów całe nie działają :( Ktoś może się z takim czymś spotkał? Mam interfejs VAG CAN Pro i wyraźnie wychodzi na ten sterownik :(



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » ndz paź 05, 2008 11:18

a sterownik miałeś nowy czy jakiś przechodzony ?



greg

Post autor: greg » ndz paź 05, 2008 12:57

cobra27 pisze:Wymieniłem sterownik drzwi o takim samym numerze, po wymianie okazało się że szyba drzwi przednich prawych już działa... jednak centralny zamek i lusterko nadal nie działa a co najgorsze.... przestał również działać centralny zamek i lusterko w drzwiach przdnich lewych :(
sprawdx pod VAGiem czy aby na pewno jest ten sam numer bo:
1T0 959 702C L02 to z kierą po lewej stronie a
1T0 959 702C L04 to z kierą po prawej stronie
Ostatnio zmieniony ndz paź 05, 2008 12:58 przez greg, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 147 gości