Problem z centralnym światełkiem wewnątrz auta.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Reksio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 17:41
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Problem z centralnym światełkiem wewnątrz auta.

Post autor: Reksio » czw wrz 25, 2008 16:42

Witam! Mam problem, a mianowicie jak ustawię suwak od centralnego światełka na pozycję (otwarte drzwi) to po zamknięciu drzwi światełko centralne nie gaśnie, tylko gasną tylne boczne lampki po jakichś 25 sekundach (które też są ustawione w pozycji otwarte drzwi), a podczas gaśnięcia tych bocznych w tym centralnym słychać jak coś się przełączyło i lekko przygasa żarówka. Co to może być? Auto jest 3 drzwiowe.

[ Dodano: 25 Wrz 2008 16:47 ]
Dodam, że po wyjściu z auta i zamknięciu centralnym zamkiem ze scyzoryka gasną tylko tylne boczne lampki, a przednia centralna świeci dalej!



Awatar użytkownika
PvD
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 11:09
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: PvD » czw wrz 25, 2008 19:15

No właśnie mam podobny problem i chciałbym się dowiedzieć co jest odpowiedzialne za gaszenie się wewn. światełek bo u mnie słychać tylko tykanie(światełka przygasają minimalnie ledwo co widać i tak ciągle gdzieś spod kierownicy gdy rozebrałem tyka jak by z puszki od alarmu pod kierownicą także domniemam że centralne światełko w podsuwitce nie jest za to odpowiedzialne.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości