Sterownik centralnego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Sterownik centralnego

Post autor: xander_88 » czw wrz 25, 2008 10:39

Witam!!! chodzi o dokupiony sterownik centralnego zamka, wiem mniej wiecej jak to zamontowac ale glownie montuje go dlatego ze jedna wkladnka zamnka (strona kierowcy) sie wylamala (podobno czeste w mk4) i gdzies na Elektrodzie wyczytalem ze z pilota i tak nie bedzie dzialalo z peknieta wkladka bo caly modul jest do jednych drzwi podlaczany.. Czy to prawda??? jak zamykam z kluczyka od strony pasazera jest ok (wesja 3d) zamykaja sie obydwie pary ... i jeslo to prawda to czy wystarczy zamienic wkladki z lewych w prawe, podlaczyc i bedzie ok ????
Ostatnio zmieniony czw wrz 25, 2008 23:28 przez xander_88, łącznie zmieniany 1 raz.



osiasty20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 16:24
Lokalizacja: polska

Post autor: osiasty20 » czw wrz 25, 2008 11:57

kolego ja mam ten sam problem jak zamykam od strony kiera to od pasazera sie nie zamykaja... podbijam i czekam razem z toba az ktos sie zlituje :grin:



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » czw wrz 25, 2008 16:22

Nie u mnie mnie jest Ok tylko wkladka zamka od kierowcy , poprostu sie wylamala i nie zalapuje jak przekrecam kluczyk ... jak zamykam od pasazera to jest ok (obie pary dzrzwi sie zamykaja) ... ale nie wiem jak bedzie z pilotem bo caly mechanizm jest podobno w dzwiach kierowcy...



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Re: [MK4 Elektryka] sterownik centralnego

Post autor: Sztomel » czw wrz 25, 2008 16:40

xander_88 pisze:Witam!!! chodzi o dokupiony sterownik centralnego zamka, wiem mniej wiecej jak to zamontowac ale glownie montuje go dlatego ze jedna wkladnka zamnka (strona kierowcy) sie wylamala (podobno czeste w mk4) i gdzies na Elektrodzie wyczytalem ze z pilota i tak nie bedzie dzialalo z peknieta wkladka bo caly modul jest do jednych drzwi podlaczany.. Czy to prawda??? jak zamykam z kluczyka od strony pasazera jest ok (wesja 3d) zamykaja sie obydwie pary ... i jeslo to prawda to czy wystarczy zamienic wkladki z lewych w prawe, podlaczyc i bedzie ok ????
uszkodzona wkładka zamka nie ma nic do jego sterowania w przypadku obsługi c.z. z pilota, c.z. z pilota będzie Ci działał nawet z uszkodzoną wkładką,
druga sprawa to nie można zamienić wkładek miejscami tzn. wkładki z drzwi lewych nie można zamontować do drzwi prawych i odwrotnie - tu masz to wyjaśnione i przy okazji podany sposób naprawy wkładki zamka :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175564

[ Dodano: 25 Wrz 2008 16:43 ]
osiasty20 Twój problem nie jest natury mechanicznej tak jak u xandera_88 tylko natury elektronicznej, wyjaśnionej w tej fotoporadzie :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122053&start=0


Obrazek

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » czw wrz 25, 2008 19:59

Ok!!! przeczytane, wyjasnione solidnie (szacuneczek za tak dokladny opis :) ) czyli jutro zabieram sie za montaz!!! Wielkie dzieki za pomoc!!!
Pozdrawiam!!!


ex: MK4 245 km/460nm

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 342 gości