problem z odpalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

horian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt gru 30, 2005 00:53
Lokalizacja: Poznań

problem z odpalaniem

Post autor: horian » śr wrz 24, 2008 20:50

Mam pytanie czy przewód do rozrusznika ze stacyjki przechodzi przez jakiś przekaźnik (zwiększenie napięcia ?) i przez jaki bezpiecznik (w opisie nic nie znalazłem)
Nie mogę odpalić, wszystkie kontrolki się palą, mierzyłem napięcie na rozruszniku w momencie przekręcenia kluczyka wyszło 0



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 24, 2008 21:17

niema. Przekaźnikiem jest sam stycznik w rozruszniku, do niego kablem czarnoczerwonym ma iść prąd od stacyjki w chwili zapalania
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2008 21:17 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

horian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt gru 30, 2005 00:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: horian » śr wrz 24, 2008 22:00

Czyli wniosek jest jeden stacyjka - dzięki za info



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 24, 2008 22:15

horian pisze:Czyli wniosek jest jeden stacyjka
bardzo możliwe ale nie bądź taki prędki. Najpierw sprawdź przy samej stacyjce czy również nie pojawia się napiecie na tym kablu. Mogł się upalić gdzieś po drodze, idzie przecież poprzez wtyczki w skrzynce bezpieczników.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

horian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt gru 30, 2005 00:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: horian » śr wrz 24, 2008 22:41

TZN jest jeszcze bezpiecznik. Tylko w opisie na "klapce" nie potrafię zdefiniować ulokowanie. Wiesz może który to jest



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 478 gości