Problem z centralnym zamkim

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

andrzej gti
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 17:19
Lokalizacja: Czaszyn
Kontakt:

Problem z centralnym zamkim

Post autor: andrzej gti » pn wrz 22, 2008 21:58

Witam wiem że temat już podobny był bo szukałem lecz takiego samego przypadku jak u mnie nie znalazłem. Na początku nie działoało mi światełko ostrzegawcze w dzwiach. Wczoraj w nocy włączył mi sie alarm (standardowy klakson). Dzisiaj swiatełko w dzwiach od kierowcy świeci cały czas, brzęczyk od świateł włącza się jak zgasze silnik, nie działa zamykanie z pilota (otwiera się normalnie) jak zamykam centralny od srodka to tylne lewe dzwi nie zamykają się (tylko czsami się uda 1na 20 razy) i gdy zamykam dzwi kluczykiem to zamykają się tylko jedne dzwi od kierowcy lub od pasażera w zależności które zamykam. Co może być przyczyną?



asocha1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 01, 2007 22:31
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: asocha1 » pn wrz 22, 2008 22:33

Sprawdź czy nie masz przypadkiem zwarcia w module sterowania zamkiem w przednich lewych drzwiach (od kierowcy). Jest to plastikowy box zamontowany na silniku podnoszenia szyb. Czasem dostaje się tam woda i wtedy dzieją się różne dziwne rzeczy - tak jak u ciebie.


Andi

andrzej gti
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 17:19
Lokalizacja: Czaszyn
Kontakt:

Post autor: andrzej gti » pn wrz 22, 2008 22:48

asocha1 pisze:Sprawdź czy nie masz przypadkiem zwarcia w module sterowania zamkiem w przednich lewych drzwiach (od kierowcy). Jest to plastikowy box zamontowany na silniku podnoszenia szyb. Czasem dostaje się tam woda i wtedy dzieją się różne dziwne rzeczy - tak jak u ciebie.
Sprawdziłem to tzn odłonczylem i dalej to samo.

[ Dodano: 30 Wrz 2008 21:09 ]
Kupilem mikrowlącznik i chciałem go wymienić, lecz centralny zaczol działac normalnie. Już kilka dni nie ma żadnego problemu, wydaje mi sie że to wszystko stało sie przez deszcz, ponieważ kilka godzin wcześniej znim zepsuł się centralny miałem otwartą szybe na deszczu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 434 gości