Ogrzewanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mlody320
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt cze 20, 2008 00:27
Lokalizacja: Iłża
Kontakt:

Ogrzewanie

Post autor: mlody320 » pt wrz 19, 2008 01:57

Witam, swojego mk3 GTI mam od niedawna, kupujac go bylo jeszcze cieplo i nie potrzebne bylo ogrzewanie, ale pewnego zimnego ranka jadac do szkoly chcialem sie ogrzac... silnik mial odpowiednia temperature by "cos" tego cieplego powietrza lecialo, ale zeby czuc ta temperature musze ustawic climatronic na maksa, a i tak nie jest tak jak powinno, gdyz zaledwie cieple jest to powietrze, a powinno parzyc moim zdaniem.

podejrzewam ze cos nie teges z nagrzewnica, bylem w sklepie zapytac o nia, to koles powiedzial zeby pojezdzic tak troche, bo mozliwe jest ze auto " nie przestawilo sie jeszcze" na grzanie, chyba chodzilo mu o to ze z czasem nagrzewnica sie przedmucha, przepluka i zacznie dzialac jak powinna.

no moze cos jest w tym racji, bo auto pochodzi z wlochlandii, a tam raczej nie uzywaja az tak ogrzewania. i auto dosc dlugo tam stalo, zanim w moje rece trafilo.

drugi problem to nawiew na przednia szybe. wciskam guzik na climatronicu, slychac jak przelacza na szybe, zaczyna chuczec itp... dostawiam reke do nawiewu i... nic? o co chodzi? poodpinaly sie przewody czy jak?



aaaa przypomnialo mi sie, pewien czas nie mialem filtra przeciwpylkowego, dzisiaj go zalozylem i troche lepiej grzeje, ale wtedy jak do szkoly jechalem bylo ledwo 2 stopnie za oknem, dzisiaj 11...
Ostatnio zmieniony pt wrz 19, 2008 01:59 przez mlody320, łącznie zmieniany 1 raz.



WojtekwwaGTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 23:59
Lokalizacja: duisburg

witam

Post autor: WojtekwwaGTI » pt wrz 19, 2008 02:05

witam mam ten sam problem z climatronikiem na szybe mi dmucha ale nie mam ogrzewania jak moge sam to najlatwiej naprawic albo sprawdzic co moglo sie popsuc bo wlaczalem pare razy i raz sie wlacza a raz nie



Mirek39m
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: pt lip 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Mirek39m » pt wrz 19, 2008 07:32

przed nagrzewnicą może macie termostat on często nawala poszukajcie w szukajce niedawno było na ten temat
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=27184
Ostatnio zmieniony pt wrz 19, 2008 08:46 przez Mirek39m, łącznie zmieniany 1 raz.


Mirek

mlody320
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt cze 20, 2008 00:27
Lokalizacja: Iłża
Kontakt:

Post autor: mlody320 » sob wrz 20, 2008 02:34

nikt nigdy naprawde nie mial takiego problemu... :| :?


ehh nie pozostaje nic innego jak tylko wybebeszyc pol wnetrza i podpiac pod kompa, moze cos to da.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob wrz 20, 2008 02:36 przez mlody320, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości