mk2 a mk3 pytanie o zegary

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
15XI80
lazy driver
lazy driver
Posty: 322
Rejestracja: wt mar 22, 2005 14:43
Lokalizacja: opolszczyzna
Kontakt:

mk2 a mk3 pytanie o zegary

Post autor: 15XI80 » śr lip 13, 2005 12:34

Mam pytanie czy jest mozliwosc zamontowania SAMYCH zegarow z mk3 w mk2? Robil to ktos kiedys? Dzieki, pozdr!

Quatro jesli nie potrafisz robic nic innego jak tylko walic tematy do zsypu to moze nie powinienes byc moderatorem?? :ass:

Sam ostatnio pisales temat nie dosc ze nie sprecyzowany, to jeszcze do tego taki, ktory juz na forum byl... :panna:

A ja niestety na forum tematu z podmiana samych zegarow z mk3 do mk2 (bez swapa deski) nie moge znalezc- moze podaj mi linka mistrzu klawiatury??


p.s. ja proponuje zebys wszystkim dal ostrzezenia, od razu moze po 3 zebu nie mogli na forum pisac



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » śr lip 13, 2005 23:21

wiesz co nawet kiedyś na jakiejś stronce był cały swap deski i całego kokpity i wszystkiego z III do II jak znajdę to podeśle ci link.... chyba nawet kiedyś to było w dziale porady...pozdro... :partyman:


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
15XI80
lazy driver
lazy driver
Posty: 322
Rejestracja: wt mar 22, 2005 14:43
Lokalizacja: opolszczyzna
Kontakt:

Post autor: 15XI80 » śr lip 13, 2005 23:23

Hyper ale mi chodzi o SAME zegary- bez calej deski i kokpitu.



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » śr lip 13, 2005 23:48

quattro ma racje, było juz wiele razy, w poradach gdzieś jest
wsadza sie same zegary i patrzy na wtyczki , jak masz instalke na jedna wtyczke to pół biedy jak na dwie to już gorzej.
Z jedna wystarczy ponoć przepiać zegary i wpiąć impulsator do zegarów i zamontować do skrzyni. Impulsator musisz dokupic.

Pozdro i szukaj!! A quatro może nie jest aniołkiem ale ma racje co do tego ze było na forum.


Mk3 GTI 16V ABF

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości