Kierownica sie trzesie, sciaga przy hamowaniu, lozysko huczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » czw wrz 11, 2008 21:36

- powyżej prędkości 120km/h kierownica się trzęsie, po wysprzęglniu problem nie ustaje. Jest tez taka sytuacja, że raz trzęsie a raż nawet przy 150/h jest ok.

- układ kierowniczy jest jakiś taki, rozklekotany. Na dziurach bardzo trzesie kierownicą i ma pewne luzy, to wina drążków?
trzesie kierownicą bo ma luzy!!!!!!! jak by nie miał luzów i by trzesło to niewyważone koła. Jedź na stacje kontroli pojazdów i Ci powiedzą dokłądnie gdzie masz luzy.
kyniuwlkp pisze:- sciąga przy hamowaniu w lewo

- lewe łożysko huczy, dodam ze wymianiałem je jakis 3tys kilometrów, może było słąbej jakości, wiec jakie byście polecili?
może za mocno dokręciłeś i je szlag trafił. Przy hamowaniu sciąga bo masz pewnie galante luzy albo hankle juz nierówno biorą.
kyniuwlkp pisze:- przy ruszaniu słychać stuk, z okolicy skrzyni biegów, przeguby wewnetrzne?
może poduszka? moze któryś luz sie odzywa :P
kyniuwlkp pisze:- po wymianie paska klinowego nie działa kontrolka ładowania aku, tzn wcale sie nie swieci, nawet po przekreceniu zapłonu. Jest tam jakis kabel który mógł się ukruszyć? (przy altku)
jest kabel... ale czy to on jest winny to musisz popatrzeć.

takie kupiłeś czy sam go do takiego stanu doprowadziłeś?


18K4F inside... RWD car :)

MiSzOn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 554
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 16:29
Lokalizacja: Kraków/Ustrzyki Dolne
Kontakt:

Post autor: MiSzOn » czw wrz 11, 2008 22:10

CSR_GTI pisze:- nie działa podświetlanie deski rozdzielczej i przycisków, bezpiecznik ok.
Winny może być przełącznik od świateł, a dokładnie potencjometr którym reguluje się poziom świecenia podświetlenia. U mnie tak było, wyciągnąłem, przeczyściłem i gitarka.
Reszta jak kolega CSR_GTI, napisał wyżej.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości