Woda zalewa mi Mk III HELP!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vwqnio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn lip 11, 2005 13:34
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Woda zalewa mi Mk III HELP!!!!

Post autor: vwqnio1 » pn lip 11, 2005 14:02

Ratunku!!! Po każdym deszczu, czy myjni zalewa mi wnętrze golfa, pod chodniczkami podłoga jest cała mokra, w szczegolności za siedzeniem kierowcy. Może ktos miał podobny problem pomózcie teraz jest lato szybko schnie ale na jesieni bedzie gniło ze hej
Z góry dzięki za info



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn lip 11, 2005 16:04

Zdejmij tapicerke drzwi i zobacz czy masz tam folie.Jak jej nie ma to tamtędy cieknie :chytry:



Awatar użytkownika
maciek 1.8
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:30
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: maciek 1.8 » pn lip 11, 2005 16:06

u mnie było to samo, w podłodze są gumowe korki, trzeba je wyjąć zamalować rdzę jeśli są uszkodzone wymienić na nowe jeśli nie to poprawnie założyć zabezpieczyć czymś od korozji i git. u mnie po tym zabiegu było ok


kupię alternator do mk2 1.8 RP bez wspomagania

rurov
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob gru 11, 2004 21:44
Lokalizacja: Skarżysko-Kam
Kontakt:

Post autor: rurov » pn lip 11, 2005 17:27

U mnie miałem podobnie, mokro pod dywanikami kierowcy. Wyciągnąłem wszystko, dwa gumowe korki dziurawe, wytłumienie do wyrzucenia. Mam w związku z tym pytanie, czy te otwory można zakleić na stałe, czy nie? Nigdzie nie mogę dostać tych korków. Może ktoś na forum ma do sprzedania chętnie kupię. Może któś sobie z tym poradził inaczej.



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pn lip 11, 2005 20:20

zobacz odprowadzenie wody z szyberdachu ,idzie ono w przednich słupkach po lewej i prawej stronie i wchodzi do gumowych wężyków które jak otworzysz dźwi to je widac --u mnie tak było bo wężyk z dachu nie był włożony w ten gumowy który jest widoczny w dźwiach



vwqnio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn lip 11, 2005 13:34
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Post autor: vwqnio1 » pn lip 11, 2005 20:51

pod chodnikiem kierowcy to mi zalewało po przewodzie otwierającym klapę machy, uszczelniłem tam to wszytsko silikonem i jest git, ale pod chodnikiem na miejscu pasażera jest to samo, tam też są jakies korki w podłodze??? :goof: aha drzwiami chyba nie moze leciec mo mam zalalany środek dywanika, tak punktowo i po drzwiach na pewno nie cieknie, bo przy nich jest sucho



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pn lip 11, 2005 22:30

masz mokro punktowo bo pod wykładziną sa specjalne dołeczki do zbierania wody



kuco84

Re: Woda zalewa mi Mk III HELP!!!!

Post autor: kuco84 » pn lip 11, 2005 22:43

vwqnio1 pisze:Ratunku!!! Po każdym deszczu, czy myjni zalewa mi wnętrze golfa, pod chodniczkami podłoga jest cała mokra, w szczegolności za siedzeniem kierowcy. Może ktos miał podobny problem pomózcie teraz jest lato szybko schnie ale na jesieni bedzie gniło ze hej
Z góry dzięki za info

hm ja miałem podobny problem tylko umie w golfiku3 były pourywane węzyki odprowadzające wode z szyberdachu i cała woda lała mi się na podłodge po słupkach :( przednich gdzie powinny być wężyki.



vwqnio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn lip 11, 2005 13:34
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Post autor: vwqnio1 » wt lip 12, 2005 20:49

Faktycznie, wjechałem na kanał zlałem go wodą od spodu i okazało się ze korki w podłodze sa sparciałe i rdza troche pozarła, stąd ta woda zalałem wszytsko silikonem, uszczelniłem i chyba bedzie dobrze dzięki za pomoc



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » sob gru 24, 2005 16:28

vwqnio1 pisze:Faktycznie, wjechałem na kanał zlałem go wodą od spodu i okazało się ze korki w podłodze sa sparciałe i rdza troche pozarła, stąd ta woda zalałem wszytsko silikonem, uszczelniłem i chyba bedzie dobrze dzięki za pomoc
a w ktorym dokladnie miejscu sa te korki, nie mam kanalu i nie wiem czy podnosic przod czy tyl
pozdro!!


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » sob gru 24, 2005 16:54

Mam to samo :grrr: też korki pewnie będą do wymiany bo pod siedzieniem pasażera mam jeziorko po deszczu ...


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 318 gości