Nie chce odpalac, obroty spadaja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

akhkharu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 11, 2007 00:03
Lokalizacja: cz dz
Kontakt:

Nie chce odpalac, obroty spadaja

Post autor: akhkharu » sob sie 30, 2008 13:54

Mam problem z moim golfem III GT 1.8 benzyna/gaz ostatnimi czasy nie zawsze chce odpalić a jak już odpali to idzie ale jak się nagrzeje to mu obroty spadają z 1000 na 800 a potem 700 i więcej pali. Czasami się zdarza ze jak go zgaszę i będę chciał odpalić po 6 minutach to nie chce odpalić albo odpali na malutkich obrotach i muszę pedał gazu wciskać by nie zgasł. W kwietniu był gaz wkładany i kable i świece wymieniane. Nie wiem co może być pali tak z z 2 litry więcej na 100 km.
Ostatnio zmieniony sob sie 30, 2008 21:26 przez akhkharu, łącznie zmieniany 1 raz.



matuzi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: czw cze 26, 2008 19:52
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: matuzi » sob sie 30, 2008 14:38

hmm nawet mialem dawac podobny temat.... bo ja tez mam podobnie tylko ze u mnie normalnie pali, instalka 2 generacji a problem taki ze jak zgasze samochod i chce zapalic za ok 1-2 min to musze krecic z 5 sekund zanim zapali (zapala na benzynie) a jak odpali to czasami ma niskie obroty ok 400-600 i musze depnac gaz... gdy auto dluzej postoi oraz w innych sytuacjach pali normalnie... za tydzien mam jechac na przeglad gazu do gazownika(miesiac temu zakladany) to bede wiedzial dlaczego tak...
chyba ze ktos teraz pomoze :)
Ostatnio zmieniony sob sie 30, 2008 14:38 przez matuzi, łącznie zmieniany 1 raz.



krzysiudd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 30, 2008 12:42
Lokalizacja: opoczno
Kontakt:

Post autor: krzysiudd » sob sie 30, 2008 15:27

ja też mam podobną sytuację. jakies dwa miesiace temu spalil mi 20 litrów gazu na 100km. pojechałem do gazownika to mi tylko wyregulował i spalał juz w miare okolo 10 litrów. Kilka dni temu podczas jazdy gdy wcisakm gaz aby np wyprzedzić zaczyna szarpac i sie wolniej zbiera. podejrzewam ze mam walnięty parownik bo na benzynia tak nie robi. W Twoim przypadku może wystarczy tylko regulacja gazu bo moze dostaje złą mieszankę.



matuzi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: czw cze 26, 2008 19:52
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: matuzi » śr wrz 17, 2008 16:30

a wiec bylem na przegladzie i gazownik troche zweryfikowal obroty i jak narazie pali normalnie tak wiec moze to wina tego ze trzeba podregulowac obroty troche...
przypomnijcie sobie kiedy ostatnio robiliscie jakis serwis instalki ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości