Bicie z prawego tylnego koła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

patryk_hrabia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: wt lip 29, 2008 11:00
Lokalizacja: Skierniewice

Bicie z prawego tylnego koła

Post autor: patryk_hrabia » sob sie 30, 2008 12:54

Bije mi z prawego tylnego koło (jest to miarowy stukot tak do 60km\h go słychać) wyważyłem koło, ciśnienie sprawdziłem i nadal to samo. Nie wiecie co to może być? Może łożysko w kole już do wymiany?
Pozdro



Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: -=ren=- » sob sie 30, 2008 13:00

może masz guza na oponie, może masz zdartą oponę od ostrego hamowania, może masz jakiś kamyk w bieżniku?? jakby było łożysko to byłoby wycie i to wzrastalo by natężenie tego dźwięku wyżej niż nawet 60km/h.
Ostatnio zmieniony sob sie 30, 2008 13:00 przez -=ren=-, łącznie zmieniany 1 raz.


vwlifestyle.pl
Obrazek

patryk_hrabia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: wt lip 29, 2008 11:00
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: patryk_hrabia » ndz sie 31, 2008 13:12

patrzyłem tą oponę i nie widziałem żadnych guzów, jest ładny duży bieżnik, większych kamieni też nie było. To koło jest inne niż pozostałe (to znaczy opona jest inna) ale nie sadzę żeby to było przyczyną tego bicia i stuku.

[ Dodano: 03 Wrz 2008 13:17 ]
Jak bym zmienił tą inna oponę na taką jakie mam pozostałe to by przestało bić z tego koła? Bo mnie już ta kwestia strasznie zaczyna irytować.
Ostatnio zmieniony ndz sie 31, 2008 13:15 przez patryk_hrabia, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości