cisnienie oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nexter1983
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 22, 2006 22:16
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

cisnienie oleju

Post autor: nexter1983 » pt sie 22, 2008 15:49

witam. mam taki problem wymieniłem licznik bo stary kiepsko dzialal i teraz licznik zaczyna brzeczec i swieci sie lampka z cisnienia oleju z tego co zauważyłem do starego licznika wchodzil tylko jeden przewód od cisnienia oleju a w nowym widze ze sa potrzebne dwa i tu moje pytanie wystarczy połaczyc bezposrednio czujniki z licznikiem czy jest to bardziej skomplikowane??moze ma ktos schemat instalacji ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt sie 22, 2008 16:27

szszczegółów nie znam ale liczniuk pewnie z auta które ma typowo dwa czujniki. Oba podają na na licznik masę tyle że jeden działa zwiernie (podaje masę po przekroczeniu zadanego ciśnienia, a drugi odwrotnie roziwernie. To może podasz na stałe mase zamiast brakującego czujnika


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
szopek87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: czw kwie 24, 2008 19:43
Lokalizacja: Lublin

Post autor: szopek87 » pt sie 22, 2008 23:56

teraz zastanowmy sie nad tym czy bedzie wskazywal dobrze bo moze ciagle swiecic lub zapalacsie kiedy silnik jest uruchomiony kupiles pewnie calkiem inna deske ???


nigdy nie jest tak nisko by nie mogło być niżej
7 cali czystej stali a wahacz o asfalt wali :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 447 gości