Czy to jest przekaznik świec żarowych???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dareh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 15:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Czy to jest przekaznik świec żarowych???

Post autor: dareh » wt sie 19, 2008 13:25

Witam! Spalił mi sie bezpiecznik świec żarowych i sporo narozrabiał bo stopiło się sporo plastiku wokoło. Wymieniłem bezpiecznik ale kontrolka świec dalej się nie zapala. Więc mam pytanie. Czytsałem na forum że przekaznik do świoec żarowych o numerze 109 jest nad bezpiecznikami w kabinie, a według numeru katalogowego na pokrywce bezpiecznika wychodzi że to jest przekaznik świec zarowych jakby poniżej bezpiecznika (na zdjęciu). Czy może są dwa przekazniki do świec jedan w kabinie a drugi w przedziale silnika???? Pozdrawiam Obrazek



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » wt sie 19, 2008 23:39

Wychodzi na to że jest to bezpiecznik świec żarowych. Przekaźnik jest inny. W tym temacie jest o problemie:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=101531



Awatar użytkownika
dareh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 15:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: dareh » czw sie 21, 2008 16:43

Okazało się że ta kostka pod bezpiecznikiem (zdjęcie wcześniej) jest to sterownik świec żarowych który właśnie mi padł. Kupiłem nowy wymieniłem (czas ok. 5min)i wszystko jest Ok. Tyle że objezdziłem kilka sklepów w Gdyni i nic musiałem kupić w srwisie VW . Dla zinteresowanych kosztuje 298zł. i ma numer katalogowy - 191 911 261 B (pod tm samym numerem katalogowym w zwykłych sklepach motoryzacyjnych, wyświetlało przekaznik ten ze skrzynki z bezpiecznikami). Pozdrawiam



niuteq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: pt paź 13, 2006 08:34
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: niuteq » czw sie 21, 2008 16:56

tez u siebie wymienialem w lutym tego roku tez placilm cos ok 300 zl ta czesc jest dostpena tylko w serwisie albo uzywka gdzies na szrocie
ObrazekObrazek
Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 435 gości