pompa paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

WaterRave
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:31
Lokalizacja: Luboń

pompa paliwa

Post autor: WaterRave » pn sie 11, 2008 17:18

Witam mam pewien problem z moim VW otoz, pompa wtryskowa niepodaje mi paliwa, a co jest w tym najdziwniejsze, jak jest zimno na dworze to podaje szczegonie w nocy jak jest chlodno to slychac wtrysk, ale jak chodzby na sloncu sie auto nagrzeje to juz niepodaje. co to moze z nia byc? mam troszke malo plynu chlodniczego czy to to moze byc? a pozatym gdzie jest ta pompa wtryskowa w jetta z 89 roku bo niemoge jej znalesc wogole:P?
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2008 12:06 przez WaterRave, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: CZARNY_SKC » pn sie 11, 2008 17:39

Najprawdo podobniej masz dwie. Jedna pod spodem a druga w zbiorniku paliwa, w bagarzniku po dywanem masz taka czarna zaslepke zeby sie do niej dostac. Poprostu sie przyciera. Aha pod spodem masz taka studzienke i to w niej stoii paliwo i jest podawane do wtrsku pompka 1.1 bara ta w baku ma 3 bar. Moge sie mylic ale u mnie tak wlasnie bylo to samo mialem walnieta ta w baku.


czwarty golf ;)

WaterRave
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:31
Lokalizacja: Luboń

Post autor: WaterRave » pn sie 11, 2008 17:53

CZARNY_SKC pisze:Najprawdo podobniej masz dwie. Jedna pod spodem a druga w zbiorniku paliwa, w bagarzniku po dywanem masz taka czarna zaslepke zeby sie do niej dostac. Poprostu sie przyciera. Aha pod spodem masz taka studzienke i to w niej stoii paliwo i jest podawane do wtrsku pompka 1.1 bara ta w baku ma 3 bar. Moge sie mylic ale u mnie tak wlasnie bylo to samo mialem walnieta ta w baku.


ok dzieki wielkie za info, zaraz biore sie do roboty:)



Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: CZARNY_SKC » pn sie 11, 2008 17:55

Tak mi sie wydaje, mozesz to sprawdzic.


czwarty golf ;)

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn sie 11, 2008 18:06

pompa wstępna w baku 0,24 bara http://pompy.net/sklep,2130,,,03,,pl-pln,356233,0.html
pompa pod podłogą coś takiego
http://pompy.net/sklep,2130,,,03,,pl-pln,356233,0.html
różne ciśnienia zależnie od typu wtrysku i to musisz się wywiedzieć
Większość mk2 miała 2 pompy jak wyżej, mogły być też z jedną, musisz się o to wszystko wywiedzieć zanim kupisz nową.
poza tym pompa paliwa a nie wtryskowa
poa tym co to ma wspólnego z działem LPG


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 302 gości