Wtyczka od czujnika Halla

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

2004oskar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 22, 2007 15:27
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Wtyczka od czujnika Halla

Post autor: 2004oskar » pn sie 04, 2008 10:11

Witam wszystkich.

Mam problem z wtyczką od czujnika Halla mianowicie myśląc że poszedł mi czujnik Halla bo auto przerywało , gasło w czasie jazdy i wogóle objawy na padniety czujnik oglądnołem wtyczke którą się wpina w czujnik z trzema pinami zauważyłem przerwany kabelek przy samym wyjściu z wtyczki jednak są one zalane ,Pytanie moje czy ktoś już rozbierał tą wtyczke czy można ja jakoś polutowac żeby niebyło przebicia ?????



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » pn sie 04, 2008 10:16

Można polutować. Zalecam jednak wymianę wtyczki na nową (jest to jedna z niewielu wtyczek ktore występują w serwisie jako zamiennik).


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

2004oskar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 22, 2007 15:27
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: 2004oskar » pn sie 04, 2008 10:20

spróbuje polutować jak niepomoże to wymienie na nową jednak jest ona zalana jakimś żywicą albo czyms podobnym ale spróbuje 8)

a więc już wiem co jest ruszając całą wtyczką czujnika Halla auto gaśnie czyli czeka mnie wymiana całego czujnika :crazy: jak wpadam w dziure cos sie przestawia i też gaśnie niewiem ale ma jakieś luzy i to jest powodem gaśniecia a czujnik dobry tylko przerwa miedzy elektromagnesem sie zmienia po wjechaniu w dziure...
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 12:42 przez 2004oskar, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 351 gości