Blotniki przednie zamienniki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rtk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: wt sie 08, 2006 23:25
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Blotniki przednie zamienniki

Post autor: rtk » śr lip 30, 2008 09:18

Czy kupowal ktos blotniki zamienniki przednie do MK3 ??
Przegladajac allegro jest sporo tanich ofert (od 60zl), blotniki wg. opisu niby w jakosci i pasowalnosci oryginalu. Rozmawialem ze znajomym ze sklepu moto i on poleca blachy dunskiego producenta Klokkerholm.
Pytalem tez jaszczura bo u siebie wymienial i nie mial problemu ze spasowaniem ale niestety nie pamieta jakiego byly producenta (kupowal chyba w IC).
Szukam juz od dluzszego czasu oryginalnego (przod prawy kier owal) ale znalezienie takiego w przyzwoitym stanie i za normalne pieniadze graniczy chyba z cudem :(



Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » śr lip 30, 2008 09:27

rtk, też się z tym borykałem i szukałem może 4 m-ce błotników ale w końcu się udało i kupiłem używane oryginały po 100 zł za szt. Jak chcesz to Ci moge zamieścić foto jak są na samochodzie i zobaczysz ze pasują idealnie, dlatego nie wiem czy jest sens szukać zaminników.
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2008 09:27 przez herflik95, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kedzior
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 12:10
Lokalizacja: wlpk
Kontakt:

Post autor: kedzior » śr lip 30, 2008 10:02

rtk pisze:ale znalezienie takiego w przyzwoitym stanie i za normalne pieniadze graniczy chyba z cudem :(
tu sie zgadzam :) jak juz jest ładny to sie ceni ...

ale chyba warto poszukać i pozniej cieszyc sie widokiem auta a nie zamontowaćpo kosztach i pożniej auto bedzie 'razic w oczy' :helm:

ja szukalbym orginału :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 346 gości