Wydech Ulter

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemobk21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 24, 2008 00:05
Lokalizacja: oleśnic

Wydech Ulter

Post autor: przemobk21 » pn lip 14, 2008 18:00

witam kupilem caly wydech sportowy Ulter 300 zl i nie daje efektu mocnego basu co musze zrobic wymienic cos lub zrobic gdzies jaka dziure prosze o pomoc:(:(



Awatar użytkownika
Hans-Hans
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 580
Rejestracja: wt maja 06, 2008 14:00
Lokalizacja: Dądrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Hans-Hans » pn lip 14, 2008 18:20

Jesli ci chodzi o mocny basss. to plecam strumienice basową wstawia się ją zamiast srodkowego tłumnika efekt bardzo dobry he he.



Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: grzechu2410nn » pn lip 14, 2008 18:27

poczekaj niech sie przepali , pojeździj tak z 500 km to zobaczysz jak to pieknie bedzie gralo :) pozdro


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » pn lip 14, 2008 18:41

a gdzie kupiles ten tlumnik .. bo mnie tez sie mi szykuje wydatek ...


by GTI :
[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/169608.html][img]http://images.spritmonitor.de/169608_5.png[/img][/url]

by TDI :
[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/207964.html][img]http://images.spritmonitor.de/207964_5.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
tadix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 19:32
Lokalizacja: Wa
Kontakt:

Post autor: tadix » pn lip 14, 2008 18:49

a po co ma być glośno ? Ja kupuje tłumik, żeby bylo cicho.. Nie sztuka, żeby było głośno. Zdejmnij tłumik bedziesz miał głośno...



Awatar użytkownika
kamilos33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: śr maja 28, 2008 11:55
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: kamilos33 » pn lip 14, 2008 19:30

tadix pisze:a po co ma być glośno ? Ja kupuje tłumik, żeby bylo cicho.. Nie sztuka, żeby było głośno. Zdejmnij tłumik bedziesz miał głośno...
po co te dziwny komentarz emeryta...? jak mozna wydedukowac wydech bassowy ma dawac glosny ostry dzwiek po to kupuje sie takie zabawki, dla wlasnej satysfakcji dla zazdrosnych spojzen na ulicy i z pasji to szybkich i zwracajacych uwage aut, dziekuje, i daj foto wydechu, a co do problemu to jezeli jet to sam koncowy to na pewno nie da super efektu pomysl o wymiane rur na wieksze fi i moze o przelotowym srodkowym, pozdrawiam i popieram :grin:


WWW --> http://www.lokaauto.pl

Awatar użytkownika
tadix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 19:32
Lokalizacja: Wa
Kontakt:

Post autor: tadix » pn lip 14, 2008 19:53

kamilos33 pisze:
tadix pisze:a po co ma być glośno ? Ja kupuje tłumik, żeby bylo cicho.. Nie sztuka, żeby było głośno. Zdejmnij tłumik bedziesz miał głośno...
po co te dziwny komentarz emeryta...? jak mozna wydedukowac wydech bassowy ma dawac glosny ostry dzwiek po to kupuje sie takie zabawki, dla wlasnej satysfakcji dla zazdrosnych spojzen na ulicy i z pasji to szybkich i zwracajacych uwage aut, dziekuje, i daj foto wydechu, a co do problemu to jezeli jet to sam koncowy to na pewno nie da super efektu pomysl o wymiane rur na wieksze fi i moze o przelotowym srodkowym, pozdrawiam i popieram :grin:
Heh emeryta...dobre . Ta jeszcze ktoś pomyśli, że ma pod maską 300 koni.. :) Dobra nie bede się spierał, dla mnie głośny wydech to obciach..



Awatar użytkownika
abrams
VR6 Driver
VR6 Driver
Posty: 1198
Rejestracja: śr gru 27, 2006 13:46
Lokalizacja: Trzebinia/Płoki
Kontakt:

Post autor: abrams » pn lip 14, 2008 20:06

obciach to dajewoo tico i 2 wspawane w domu koncowki ( hamsko elektroda ) fi 60 z kawalka rury ekranowej z elektrrowni ;))) widzialem to dopiero obciach xD

co do tematu to mam ultera i nie narzekam ze jest cicho ;)


Spawanie plastików PP/ABS/PP-EPDM
Spawanie metodą TIG ALU itp....
Naprawa i montaż dogrzewaczy/pełnych ogrzewań postojowych (webasto,ebersprecher)

Awatar użytkownika
kamilos33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: śr maja 28, 2008 11:55
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: kamilos33 » pn lip 14, 2008 20:14

tadix pisze:
kamilos33 pisze:
tadix pisze:a po co ma być glośno ? Ja kupuje tłumik, żeby bylo cicho.. Nie sztuka, żeby było głośno. Zdejmnij tłumik bedziesz miał głośno...
po co te dziwny komentarz emeryta...? jak mozna wydedukowac wydech bassowy ma dawac glosny ostry dzwiek po to kupuje sie takie zabawki, dla wlasnej satysfakcji dla zazdrosnych spojzen na ulicy i z pasji to szybkich i zwracajacych uwage aut, dziekuje, i daj foto wydechu, a co do problemu to jezeli jet to sam koncowy to na pewno nie da super efektu pomysl o wymiane rur na wieksze fi i moze o przelotowym srodkowym, pozdrawiam i popieram :grin:
Heh emeryta...dobre . Ta jeszcze ktoś pomyśli, że ma pod maską 300 koni.. :) Dobra nie bede się spierał, dla mnie głośny wydech to obciach..
Z taka iloscia koni rowniez mozna byc emerytem... Trzeba umiec to wykorzystac, powodzenia i pilnuj tych koni, pewnie nie spisz po nocach :pub:


WWW --> http://www.lokaauto.pl

Awatar użytkownika
tadix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 19:32
Lokalizacja: Wa
Kontakt:

Post autor: tadix » pn lip 14, 2008 20:47

Nie mam 300 koni (tylko 115), nie jestem emerytem, nie jestem też festyniarzem.
Spoko jeśli ktoś poprawi fabrykę, przerobi cały wydech i zyska te 5 koni na rzecz osiągów..
Jeśli ktos zaklada sobie "wydech" żeby buczało, było głośne i żeby samochód był słabszy lub miał taką samą moc jak seria to głupota.. Jeszcze do tego niebieskie diody na wentyle..itd Ale jak kto woli. Pozdro



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn lip 14, 2008 22:51

jaki ty cały wydech za 300 zł Ultera kupiłeś ???? Bo ja za sam końcowy do 16V 600 płaciłem


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Matador
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 09:15
Lokalizacja: miasto fabrykantów

Post autor: Matador » pn lip 14, 2008 23:22

kamilos33 pisze:kupuje sie takie zabawki, dla wlasnej satysfakcji dla zazdrosnych spojzen na ulicy i z pasji to szybkich i zwracajacych uwage aut
naprawdę widzisz te zazdrosne spojrzenia?? :blush: ja mam wrażenie ,że wszyscy się już raczej przyzwyczaili, że jak coś ryczy to ma conajmniej 10-15 lat, i nie jeździ wcale tak szybko jak można by się spodziewać.. zwracać uwagę można na wiele sposobów, siejąc obciach również..
popieram tadix, auto powinno dobrze jeździć i być ciche..



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » pn lip 14, 2008 23:45

naprawdę widzisz te zazdrosne spojrzenia?? ja mam wrażenie ,że wszyscy się już raczej przyzwyczaili, że jak coś ryczy to ma conajmniej 10-15 lat, i nie jeździ wcale tak szybko jak można by się spodziewać.. zwracać uwagę można na wiele sposobów, siejąc obciach również..
popieram tadix, auto powinno dobrze jeździć i być ciche..
popieram w 100% - ogulnie wydaje mi sie ze turbo rurki przeminely z wiatrem a jak slysze jakas pierdziawe to odwracam sie i co ? nic nie wiedze bo zanim dojedzie do mnie to dlugo dlugo nic nie widze po dobrych prunastu minutach przejezdza zadowolony kierowca swojego starego przedzewialego auta srednia wieku kierowcy lat 18

a co do ultera to podobno sa to ciche tlumiczki wiec nei spodziewaj sie jakis super hiper basow, a ladnei zacznie buczec tak jak kolega wyzej powiedzial jak przejdziesz te 500km albo minie z rok czau jak sie wszystko w nim wypali i do tego czasu nie przerdzewieje i odpadnie :bigok:
Ostatnio zmieniony pn lip 14, 2008 23:46 przez falla_x, łącznie zmieniany 1 raz.


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
18damian18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw cze 21, 2007 11:00
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: 18damian18 » wt lip 15, 2008 00:35

Nie wiem o co wam chodzi. Posłuchajcie jak chodzi porsche, ferari i inne sportowe auta. Nie każdy ma na takie auto. Kolega sobie kupił basowy tłumnik, żeby miał namiastke tego, a wy się czepiacie. Chyba nie od tego jest te formum, służy ono do pomocy, a nie do jakiegoś wyśmiewania i krytykowania. Chyba nie wiecie co to jest basowy tłumnik, myślicie że to tłumnik w maluchu z porobionymi dziurami.Nie masz nic do napisana w tym temacie to nie pisz :green_fuck:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości