problem z vw golf mk2 1.6 (gaznik)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Julek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 27, 2005 19:16
Lokalizacja: Pomorskie

problem z vw golf mk2 1.6 (gaznik)

Post autor: Julek » pn cze 27, 2005 19:37

Witam. Jestem wlascicielem vw golfa mk2 1.6 b (gaznik) od jakiegos czasu mam z nim problem mianowicie podczas normalnej jazdy (obroty w granicy 3000) po zdjeciu nogi z gazu i wylaczeniu biegu obroty zostaja w granicach 2000-2500 lub bujaja sie 1000 do 2000. natomias kolejna dziwna sprawa jest fakt iz przy pokonywaniu zakretow w prawo obroty spadaja(silnik prawie gasnie) a przy zakretach w lewo obroty znacznie wzrastaja. co moze byc przyczyna tak dziwnego zachowania i jak mozna te dolegliwosc usunac. julek@poczta.onet.pl



Awatar użytkownika
Sebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pn mar 14, 2005 09:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Sebo » pn cze 27, 2005 19:45

Czesc.
Jak zawsze u nowicjuszy za mało danych. Aby Ci pomóc musimy więcej wiedzieć o twoim aucie.
Podaj typ silnika bo jest kilka np RF, PN..., jaki gaźnik i czy masz założony gaz, bo to objawy złej regulacji lub nowej membrany w parowniku.
pozdr.


www.vwgolf-slask.info

Awatar użytkownika
Siara
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 228
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 22:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Siara » śr cze 29, 2005 18:30

Ja mam gaz i mam podobnie, musze mu przygazowac zeby zszczedł z obr. a mam zrypany parownik (tzn membranke) A z tym skrecaniem to moze gaznik ma luzy i lapoe lewe powietrze. Pozdro



Julek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 27, 2005 19:16
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: Julek » pt lip 01, 2005 22:01

O tak to bylo lewe powietrze, pod gaznikiem jest taka gryba gumowo-metalowa podkladka i wlasnie ona byla powodem moich problemow poprostu byla peknieta. Obroty sie uspokoily i na zakretacz zachowuje sie normalnie i teraz juz wszystko bryka tak jak powinno :chytry: . Dzieki za pomoc.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości