stacyjka nie chce sie przekrecic:/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ogi6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 29, 2007 14:46
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

stacyjka nie chce sie przekrecic:/

Post autor: ogi6 » wt lip 01, 2008 14:39

witam!! panowie mam problem ze stacyjka:/ od jakieś dwóch dni odbijała tak ze jak odpalałem to musiałem przytrzymać kluczyk bo inaczej odbijała do położenia brak zapłonu i wsumie kilka razy w czasie jazdy tez mi sie trochę przekręcała i gasł silnik:/ dzisiaj popsikałem zamek i teraz to to juz zablokowało mi kierownice i kluczyk nie chce sie przekrecic:/ myślę ze trzeba nowa muszę kopic albo tylko wkład http://moto.allegro.pl/item389548991_st ... nowa_.html
czy taki wkład załatwi sprawe:/ a drugie pytanie czy dozo jest zabawy żeby wymienić ten wkład no i jeszcze jedno czy jak mam teraz zablokowana kierownice odblokuje sie jak wymienię wkład??



Awatar użytkownika
czarna małpa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: czw lip 13, 2006 13:12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

cdn...

Post autor: czarna małpa » wt lip 01, 2008 14:41

Załatwi.Ale ja bym wolał jakąs ori używke.

[ Dodano: 01 Lip 2008 14:46 ]
Sory,niedoczytałem do końca.Za te pieniądze kupisz juz uzywana całą kompletna stacyjke,niebedziesz sie musial bawic w wymiane,a co do samej wymiany to niewiem czy jest jakis problem.Aha,jak kupywalem do siebie,to colo który mi sprzedawal pytał jaka mam góre stacyjki,czy idzie na owal czy jest okrągła,powiedzaił że jest róznica,ile w tym prawdy...niewiem.

[ Dodano: 01 Lip 2008 14:50 ]
http://moto.allegro.pl/item390964404_st ... lf_ii.html


Jestem Oazą spokoju
pier.......m, qrwa zarąbiscie wyluzowanym
kwiatem na tafli jeziora .......

ogi6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 29, 2007 14:46
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: ogi6 » wt lip 01, 2008 16:14

a mógłby mi ktoś napisać jak sie wyciąga ten wkład stacyjki?? bo tam żadnej śrubki nie widziałm



Awatar użytkownika
lukasfenix
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 648
Rejestracja: sob sie 04, 2007 19:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lukasfenix » wt lip 01, 2008 18:18

Wkład wyciągniesz jedynie wiercąc małą dziurkę w obudowie stacyjki tak by cienkim drutem złożyć zawleczkę trzymającą wkład(taka blaszka na boku wkładu). Zorientujesz sie w jej położeniu oglądając nowy wkład. Wyjdzie bez problemu. Potem tylko wsuwasz nową i już wszystko gra. Raczej nie stosuj sprejów smarujących do stacyjki- u siebie tak zamordowałem swój wkład. :/



ogi6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 29, 2007 14:46
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: ogi6 » wt lip 01, 2008 18:35

ajjj groźnie to brzmi to wiercenie i wogóle:/ ale cóż trzeba będzie sie jutro trochę pobawić z tym:P



Awatar użytkownika
lukasfenix
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 648
Rejestracja: sob sie 04, 2007 19:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lukasfenix » wt lip 01, 2008 18:40

Wolnymi obrotami wiertarki i małym wiertłem i będzie ok. PoVWodzenia!

aha dzięki za pkt :grin:



ogi6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 29, 2007 14:46
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: ogi6 » śr lip 02, 2008 14:17

Panowie a od której strony mam wywiercić ten otworek bo wsumie w dwóch położeniach sie da jedna gdy zawleczka zabezpieczająca jest u góry a druga gdy jest od strony pasażera



Awatar użytkownika
lukasfenix
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 648
Rejestracja: sob sie 04, 2007 19:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lukasfenix » śr lip 02, 2008 18:06

Tak jak pisałem Ci na pw, ja dziurkę nawierciłem od góry. Jest z tym troszkę kłopotu ale dasz sobie radę. Sądzę że u Ciebie też będzie w takim samym położeniu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości