Prędkościomierz skacze, lub nie działa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sztynwag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 06, 2007 16:23
Lokalizacja: Poznań

Prędkościomierz skacze, lub nie działa

Post autor: sztynwag » pn cze 30, 2008 15:28

Witam,

Od jakiegoś czasu mam dziwny problem z prędkościomierzem w mk3 1.4. Bywa z nim tak, że nie działa w ogóle, nagle podskoczy i jest ok, a zaraz zaczyna falować i znów do zera.. Dziwne jest to, że nieraz jak go przygazuje to unormowuje się.. Patrzyłem już kostkę przy skrzyni, wyczyściłem styki, ale nic nie dało.. Może mieliście podobny problem, albo wiecie co mam zrobić z tym fantem ? :>:>

P.S. szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem.. jeśli zaśmiecam to sorry. Byłbym wdzięczny jeśli coś moglibyście pomóc, albo wskazać temat z tym problemem ;)



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » pn cze 30, 2008 15:32

jak nie pomogło czyszczenie styków to impulsator do wymiany



Dimateo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 15:27
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Dimateo » pn cze 30, 2008 16:09

sztynwag ja miałem dokładnie taki sam problem, zobacz tylko czy jak poruszasz wtyczką z impulsatora czy licznik chodzi u mnie tak było, że jak poruszałem to działał na chwile i później znowu leżał zatrzymałem się na poboczu wyjąłem wtyczkę założyłem i znowu chwile chodził więc bylem pewny że to kwestia styku więc wyjąłem impulsator oczyściłem i popsikałem wszystko wd40 i jak narazie śmigam bez problemu ok pół roku, a może kabel się gdzieś przełamał i tylko czasami styka (tak miałem przy alarmie), jak nie to tak jak damcio151 pisze impulsator do wymiany



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości