szarpie przerywa gasnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

szarpie przerywa gasnie

Post autor: grzechu2410nn » ndz cze 29, 2008 11:09

Witam , mam bardzo dziwny problem z samochodem , moze zacznę od tego ze w szukajce nic konkretnego nie znalazlem ... niestety . Posiadam go 3 lata i przez ten czas zdarzyło sie to ok 3-4 razywiedz nie przywiazywalem do tego wagi oststnio pojawia sie przwie przy kazdym odpaleniu problem wyglada tak iz np wczoraj rano wsiadlem do samochodu jadac rano do pracy wszystko bylo okey ale jak już wracałem gdy odpaliłem (za 1 razem) zaczelo szarpać przerywać jak by paliwa nie dostawało w baku bylo troche mnie niz polowa , po 5 godzinach znow odpaliłem auto i znow to samo tyle ze po chwili wszystko wrocilo do normy , gdy tak przerywa moge dodać gazu na maxa a obr wskocza moze na 2-3 tyś , nie ma rególy kiedy sie to dzieje czasem gdy jade do sklepu ok 1 km auto jest zgaszone przez 5 min , wracam i juz jest oki . Nie wiem od czego zaczac a ze jestem tylko studentem to za dozo kasy nie mam zeby pokoleji wszystko wymieniać , pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2008 11:11 przez grzechu2410nn, łącznie zmieniany 1 raz.


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

horacjuszz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 23:02
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: horacjuszz » ndz cze 29, 2008 11:47

hej mam to samo z tym że u mnie dochodzi problem taki iż jadę se na piątce ok 3000 obrotów nic sie nie dzieje i nagle zaczyna szarpać jak by go przydusiło. Raz poleciał bezpiecznik z pompy paliwa to wymieniłem problem zniknął na tydzień i znów to samo. Silnik chodzi troszkę nie równo i muli. Podejrzenie padły na pompę paliwa właśnie z tym że poza takimi sytuacjami chodzi dobrze. Może wskazówką będzie to iż najgorzej jest w suche i słoneczne dni a najlepiej ciągnie w deszczowe gdy ciśnienie idzie w dół?? śmieszne ale prawdziwe. Przejrzałem wszystko od przewodów po świece, kopułkę, rozdzielacz... no nie wiem jak sprawdzić ta pompę jedyne czego jestem pewien że ma zasilanie jak trzeba.. pomóżcie



rafał1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt sty 15, 2008 16:14
Lokalizacja: okolice Włocławka
Kontakt:

Post autor: rafał1988 » ndz cze 29, 2008 11:51

A sprawdzaliście filter paliwa może brudny i sie przypycha



Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: grzechu2410nn » ndz cze 29, 2008 12:44

dzialo sie tak samo po zmianie filtra paliwa :grrr:


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 400 gości