Pyrkania zza licznika ciag dalszy... rece opadaja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Pyrkania zza licznika ciag dalszy... rece opadaja

Post autor: esio10 » śr cze 25, 2008 10:32

jak juz wczesniej pisalem mam jette 1,8 wymienialem ostatnio klocki i linke z licznika od tamtej pory cos mi pyrkka zza licznika jakby odglos dochodzi i to z prawej strony i pyrkanie slychac jak puszcze silnik z gazu i jedzie na biegu jalowym - w momencie gdy dodaje gaz pyrkanie zanika... jak koledzy pisali - linke z licznika to jest - niestety nie- dzis wyjale linke z silnika i nadal to samo- juz myslalem ze w zegarach cos jest- wymontowalem cala deske i nadal pyrka - juz mi rece opadaja bo dokuczliwy ten odglos jest i nasila sie wraz z wrostem predkosci obrotowej- bylem juz u mechanika- przejechal sie autem i sam juz głupi z tego jest, co to moze byc ?? prosze o pomysly lub porady - a ja w miedzy czasie ide zalozyc stare klocki i zobacze w czym sedno..



robertrog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: sob gru 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Kontakt:

Post autor: robertrog » ndz cze 29, 2008 08:55

Zobacz czy przypadkiem nie jest to włącznik świateł,mam coś podobnego,wystarczy go lekko docisnąć i ustępuje.



milsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 22, 2008 17:45
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: milsz » ndz cze 29, 2008 09:02

mi tez coś pyrka wewnątrz auta wydaje się że zza licznika ale jak otworze szybę to dźwięk dochodzi z komory silnika.dziwne pyrczenie przy 1500obr jak jest mniej lub więcej obrotów to zanika ten dźwięk.może ktoś wie co jest przyczyną tego pyrczenia?



Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: CZARNY_SKC » śr lip 02, 2008 18:44

najprawdopodobniej jest to podcisnienowy przewód z kolektora ssacego. moze byc nie szczelny trzeba rozebrac licznik i zobaczyc. to taka wazki wezyk dzieki któremu widzimy w MFA spalanie. pozdrawiam


czwarty golf ;)

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » śr lip 02, 2008 19:23

jak sie dowiedzialem , moze to byc lozysko 5 biegu w skrzyni , badz moze to byc spowodowane luzem na przekladni kierowniczej



Awatar użytkownika
rafus
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 584
Rejestracja: pn maja 26, 2008 21:39
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna TSK
Kontakt:

Post autor: rafus » śr lip 02, 2008 23:14

ja chyba bym juz rozkrecił cały samochod hehehe



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 418 gości