Cały czas palące sie lampki oświetlenia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bojanek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 16, 2008 20:14
Lokalizacja: Warszawa

Cały czas palące sie lampki oświetlenia

Post autor: Bojanek » pn cze 16, 2008 20:27

Witam

Zaczęło sie od tego że zepsuła mi sie lampka oświetlenia w podsufitce przy lusterku wstecznym, przesuwając przełacznik został mi on w reku i usłyszałem że jakaś blaszka wyskoczyła. Wyjałem cały ten moduł, blaszka leżała na scieżkach, w między czasie zuważyłem ze palą mi się lapmpki w dzwiach i lampki w podsufitce przy tylnych drzwiach, myślałem ze winą jest uszkodzona lampka przy lusterku. Tak więc kupiłem nowy modul i wymieniłem, niestety to nic nie pomogło, po zamkinięciu wszystkjich drzwi pali sie całe oświetlenia wnętrza. Dodatkowo po uzbrojeniu alarmu sygnalizuje mi on tak jakby była jakaś strefa nie zamknięta. Musiałem wyjąć bezpicznik od oświetlenia i to dopiero pomogło, ,że nic sie nie pali aczkolwiek alarm dalej sygnalizuje mi nie zamkniętą strefe. Podejrzewam że ta blaszka narobiła jakiegoś zwarcia?

Może ktoś wie co sie uszkodziło?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn cze 16, 2008 20:55 przez Bojanek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
leto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 15:53
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: leto » pn cze 16, 2008 20:44

witam a paliło Ci się oświetlenie wnętrza przy zamkniętych drzwiach przed wyjęciem tej blaszki bo mam podobnie ale z tą blaszką nic nie robiłem tylko na razie dwa razy drzwi rozebrałem i niczego nie naprawiłem ręce opadają


leto

Bojanek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 16, 2008 20:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bojanek » pn cze 16, 2008 20:55

tak paliło mi sie, jak wyjałem ten moduł oświetlenia przy przedniej szybie to lezała na stykach taka blaszka ktora trzyma ten przesuwany wyłacznik, i myślę ze to ona spowodowała jakieś zwarcie , tak wiec kupiłem cały ten moduł ale to nic nie dało.
Musi być gdzieś jakieś zwarcie bo one gasną dopiero po wyjęciu bezpiecznika, zamykanie drzwi nic nie daje.
Ostatnio zmieniony pn cze 16, 2008 20:58 przez Bojanek, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » pn cze 16, 2008 22:52

Bojanek, było o tym w zeszłym tygodniu ale ponownie wytłumaczę - najpierw musisz ustalić które drzwi powodują problem - albo VAG albo dostajesz się do słupków i po kolei wypinasz wtyczki od połączenia z drzwiami - ta która zgasi światło jest powodem - czyli ustaliłeś drzwi - wtedy wyjąć zamek i sprawdzić czemu mikrostyk zamka nie rozłącza



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » pn cze 16, 2008 23:11

greg pisze:albo VAG
jak sprawdzić to vagiem, myślisz że będzie błąd ?


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

greg

Post autor: greg » pn cze 16, 2008 23:27

kulon-x pisze:jak sprawdzić to vagiem, myślisz że będzie błąd ?
będzie

[ Dodano: Pon Cze 16, 2008 11:29 pm ]
wchodzisz w moduł komfort i sprawdzasz błędy - zapisz je i podaj tutaj



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości