Padła cewka??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dj domin1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 566
Rejestracja: wt lis 13, 2007 21:39
Lokalizacja: Koziegłowy, Częstochowa
Kontakt:

Padła cewka??

Post autor: dj domin1 » śr cze 11, 2008 21:42

Witam! Mam taki problem, mianowicie mój golf nie chce się wkręcać na obroty, czasem mu się uda, ale przeważnie nie. Kiedy tak śmiesznie pochodzi(przerywa i szarpie), to go zalewa. Zdejmuje noge z gazu, poszarpie, wypali chyba to paliwo, i przez jakiś czas jest spoko. Ale ogólnie tak w kółko. Swiece mają miesiąc, kable wymieniłem na inne i to samo. Moje podejrzenie pada na cewke. Możliwe to jest? Dodam że już dłuższy czas jest tak że jak poleje, czy też go umyje to nie chce chodzić(ma tylko wole i wysokie obroty) Srednich zero. Co o tym myślicie?



Awatar użytkownika
marcinhello1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: śr cze 11, 2008 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: marcinhello1 » czw cze 12, 2008 16:37

witam, Ja mysle że może być to cewka ale nie tylko:) bo przepływomierz raczej nie:/ ani sonda lambda chodz te wszystkie elementy wraz z cewką można łatwo sprawdzić tylko trzeba troche wiedzieć jak i mieć multimetr..:) Może pompa paliwa:/?? Czekaj może ktoś inny da jakąś wskazówke.. Ja miałem w zime tak że- gasł mi zaraz po odpaleniu, mechanicy cały dzień sprawdzali wszystko i nie znalezli, w drugim dniu okazało się dopiero że to poprostu przepływomierz:D-rozwalił się od wybuchu gazu bo mam LPG:D:) Co prawda nic za to nie zapłaciłem bo chodziłem do samochodówki ale za przepływomierz zapłaciłem 100 zł urzywany oryginalny:D pozdro



memekk222
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: ndz mar 02, 2008 17:51
Lokalizacja: częstochowa
Kontakt:

Post autor: memekk222 » czw cze 12, 2008 16:56

Witam Czestochowiaka :bigok: to bedzie raczej cewka .miałem podobny problem w 1.1 polo all motor,czasami jak popadało a nawet przejechałem przez wode to polo potrafilo zgasnac .ogulnie jest to furka mojej kobiety i mało nim jezdze wiec troche mi zeszlo. widac było ze ktos przednami juz z tym walczyl bo były nowe wszystkie kable swiece kopułka palec.wrescie mi niechcialo odpalic maska w góre kobita krecila a ja patrzałem .w okolicy cewki było dziwne cykanie . na przewodzie wychodzacym z cewki na kopulke walila iskra na odudowe cewki malo widoczne ale znalazłem.wez jakis spryskiwacz i popsikaj na sychym ciepły silnik w okolice cewki jesli bedzie walila iskra na obudowe to masz cewke padnieta. :helm: wpadnij kiedys na nasze spoty na tesco pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości