Gaźnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gajdos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 10:29
Lokalizacja: Czewa

Gaźnik

Post autor: gajdos » czw cze 05, 2008 21:44

Witam szanowne grono mam pytanie do was czy nie znacie w mieście Częstochowa speca od naprawy gaźników posiadam niestety Pierburga( takie sie pisze??) 2E dokładnego oznaczenia nie znam samochód jest z grudnia 1988r pojemność 1.3 dzięki z góry



Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » czw cze 05, 2008 23:43

Speców od tych gaźniów jest mało, a takich z prawdziwego zdarzenia to prawie nie ma w Polsce. :D Na tym forum jest tyle opisane o tych gaźnikach że grzechem jest oddawanie ich w niepowołane ręce. A naprawe można wykonac przy pomocy kilku kawałków gumy i niewielu więcej pomyslów. Wybór należy do Ciebie. :D


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw cze 05, 2008 23:48

w 1,3 to konkretnie będzie Pierburg 2E3. Wpisz to w szukajkę, poza tym wiele elementów właściwie większość jest podobnych jak w Pierburgu 2E2 z 1,6-1,8. Zajdziesz dużo jak Maćkooo pisze.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

gajdos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 10:29
Lokalizacja: Czewa

Post autor: gajdos » pt cze 06, 2008 00:34

Dzięki koledzy ale szczerze do takich rzeczy nie mam talentu niestety a wole oszczędzić nie potrzebnie wrzodów, kurcze autko głośnie nie wygodne ale zabujany jestem w nim jeszcze mnie nie zawiódł dlatego chce żeby był sprawny



Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » pt cze 06, 2008 08:58

podeślij maila na PW wyśę ci info co i jak w nim sprawdzić/wyregulować :bigok:


TDPower

Znachor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt lis 30, 2004 23:03
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Gaźnikowiec w Medalikowie

Post autor: Znachor » wt lip 08, 2008 14:55

Witam
---------

Krzyżyk na drogę temu kto bez doświadczenia weźmie się za regulację i diagnostykę Pierburga (jakby coś to służę sporą literaturą, którą zgromadziełem - swego czasu też przymierzałem sie do samodzielnej zabawy). Nakład poświęconego czasu jest niewspółmierny do osiągniętych efektów.

Mam namiar na dobrego i uczcziwego speca od gaźników spod Częstochowy (raz w roku jeżdzę do Niego na regulację mojego 1.3 MH na Pierburgu). Facet ma koło 50-tki i w przeciwieństwie do nowego pokolenia, wychował się na gaźnikach. Jak jesteś zainteresowany to pisz na priva.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt lip 08, 2008 15:00 przez Znachor, łącznie zmieniany 2 razy.


Kupię:
I. fotel(e) Recaro z elektryką
II. uchylne szyby do MK2.
III. pełna lista gratów (ponad 40 pozycji) do MK2 i MK3, które chętnie kupię [UPDATE x]:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 285 gości