ALTERNATOR-POTRZEBNA POMOC

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marjan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 17, 2005 20:48
Kontakt:

ALTERNATOR-POTRZEBNA POMOC

Post autor: marjan » pn cze 20, 2005 13:42

WITAM, NIE DAWNO STAŁEM SIĘ POSIADACZEM GOLFA III ROK PRODUKCJI 1993 SILNIK 1,9 TURBODIESEL WERSJA 75 KONNA, PROBLEM W TYM ŻE NIE MA W NIM ALTERNATORA KUPIŁEM BEZ I TERAZ NIKT NIE JEST W STANIE UDZIELIć JAKI MA BYĆ NAWET W SERWISIE VW GOŚCIU POWIEDZIAŁ ŻE JEST ICH ŁĄCZNIE 10 RODZAI I NIE MOŻE TEGO SPRAWDZIĆ W ŻADEN SPOSÓB POTRZEBUJE POMOCY JAK TO SPRAWDZIĆ JAKI MAM KUPIĆ ZA WSZELKIE POTPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJĘ

MÓJ EMAIL

marjanhc@o2.pl



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn cze 20, 2005 22:07

sory ale jakoś nie wierzę żeby w autoryzowanym serwisie nie sprawdzili takiej rzeczy po numerze, byłeś w takowym serwisie?



Awatar użytkownika
mr_simon
..::INTRUDER::..
..::INTRUDER::..
Posty: 509
Rejestracja: pn lut 07, 2005 13:52
Lokalizacja: Dębno
Kontakt:

Post autor: mr_simon » pn cze 20, 2005 22:11

To musiałbyć jakiś serwis w stodole i w polu. Nie rozumiem jak można kupić auto bez alternatora? :|


Volskwagen - Das Auto.

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn cze 20, 2005 22:37

Pogrzebałem w Etce, fakt że akurat ten program nie podaje jaki ma być konkretnie typ alternatora, ale do silnika AAZ bo taki chyba masz do wyboru jest nie 10 a dokładnie 5 typów: Valeo o mocy 60, 70 lub 90A, albo Bosch 90 lub 120 A. Myśle że wszystko jedno jaki kupisz, zależy czy masz dużo wyposażenia czy nie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości