Czy to mechanizm róznicowy?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piter13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 20:02
Kontakt:

Czy to mechanizm róznicowy?

Post autor: piter13 » czw maja 29, 2008 20:20

Witam mam problem chyba ze skrzynia biegów a mianowicie wyje mi 4 biego w granicach 70 do 80 oraz gdy hamuje silnikiem na nizszych biegach słychac dzwieki jakbym jechał na wstecznym, pytanie czy to juz koniec skrzyni pomału ? przebieg dopiero 200 tys ATH , czy pomoze zmiana oleju na jakis dobry ,bo kiedys stan hipolem uzupełniałem, czy moze jakis ceramizer? ile moge tak pojezdzic jeszcze na tym? z gory dzieki za wypowiedzi



Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » czw maja 29, 2008 20:39

Sądzą po opisie to koniec może być bliski. Przy cenach nowych części, a w przypadku wyjącej skrzyni to może być ich trochę naprawa jest nieopłacalna. lepiej wstawić inną. Mając taka perspektywę to szkoda lać nowy, lepszy olej bo chyba to niewiele pomoże. Zakładam że w skrzyni jest olej a mimo to wyje.


JaroW

piter13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 20:02
Kontakt:

Post autor: piter13 » czw maja 29, 2008 20:45

olej jest bo sperawdzałem , wyje tylko 4 tak do 80 ale da sie wytrzymac jeszcze , no i hamowanie silnikiem ogłos wydaje jak bym na wstecznym jechał

[ Dodano: Pią Maj 30, 2008 20:11 ]
próbował ktos moze jakiegos ceramizera czy tylko strata kasy? niech ktos sie wypowie co lał te specyfiki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości