Montaż podłokietnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

BARTEK329
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob maja 10, 2008 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Montaż podłokietnika

Post autor: BARTEK329 » sob maja 24, 2008 22:04

Znalazłem na allegro taki podłokietnik http://www.allegro.pl/item368332271__vw ... etnik.html Czy żeby go zamontować trzeba coś wycinać ? Teraz w tunelu zamiast podłokietnika mam taką małą pułeczkę która można wyjąć. Wystarczy ją wyjąć i włożyć podłokietnik czy trzeba coś wyciąć i go przykręcić ?



Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » sob maja 24, 2008 23:38

to nie jest oryginał, kupiłem taki i ten aluminiowy element nie był idealnie odlany musiałem dotoczyć coś ala przejściówka. zamontowanie jest w miarę proste - odkręcasz środkowy tunel - wyjmujesz popielniczkę i tam są 2 śrubki a pod tunelem są już otwory na oryginalny podłokietnik. jak będziesz miał podłokietnik przyłożysz aluminiową stopę i wszystko stanie się jasne. :grin:


[b]148KM/326Nm[/b]

Awatar użytkownika
EnJoy
.:DUB WAY:.
.:DUB WAY:.
Posty: 1386
Rejestracja: śr lip 26, 2006 13:42
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EnJoy » ndz maja 25, 2008 00:32

BARTEK329 pisze:Czy żeby go zamontować trzeba coś wycinać ?
Nie
BARTEK329 pisze:Wystarczy ją wyjąć i włożyć podłokietnik czy trzeba coś wyciąć i go przykręcić ?
BARTEK329 pisze:Wystarczy ją wyjąć i włożyć podłokietnik
;) ogólnie banalna prosta i miła robota, nie powinna zając Ci wiekszej ilosci czasu

[ Dodano: 25 Maj 2008 00:34 ]
aa.. a tak poza tym - 2. pkt regulaminu ;) uzywaj szukajki bo o podlokietnikach i ich montażu juz bylo hohoho albo i wiecej razy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości