Lampka środkowa oświetleniowa wnętrze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

xaxis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 31, 2008 16:20
Lokalizacja: Oświęcim

Lampka środkowa oświetleniowa wnętrze

Post autor: xaxis » śr maja 21, 2008 15:37

Witam jestem użytkownikiem Golfa MK3 TDI kombi i mam malutki problem z oświetleniem wnętrza może ktoś już spotkał się z takim problemem a mianowicie po odstawieniu wieczorem autka; zamykam samochód i gdy zostawie załączone oświetlenie wnętrza które działa przy otwarciu drzwi rano samochodu nie mogę odpalić - akumulator martwy przyuważyłem że lampka samoczynnie się załącza na 30 sekund i gaśnie na 30 sekund i tak aż do rana, sprawdzałem kilka razy gdy zostawię załączone oświetlenie wewnętrzne działające na drzwi za każdym razem ten sam efekt, trudno jest mi określić co to może być.

I jeszcze jedno gdyby ktoś miał schemat oświetlenia bagażnika w kombi gdyż wymieniłem żarówkę i nic.



Awatar użytkownika
vwarek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7388
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:03
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: Bora
Silnik: AQN

Post autor: vwarek » śr maja 21, 2008 16:01

Może wyłącznik krańcowy w drzwiach zwiera..?


The quieter you become, the more you are able to hear...

Obrazek

matikdalik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 00:33
Lokalizacja: Pomorze

Re: Lampka środkowa oświetleniowa wnętrze

Post autor: matikdalik » śr maja 21, 2008 16:02

xaxis pisze: I jeszcze jedno gdyby ktoś miał schemat oświetlenia bagażnika w kombi gdyż wymieniłem żarówkę i nic.
Tutaj masz FAQa na temat ośw w bagażniku.


Golf MK3 Variant 1.9TDI 1Z
tyle pije: [url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/199705.html][img]http://images.spritmonitor.de/199705.png[/img][/url]

xaxis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 31, 2008 16:20
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: xaxis » śr maja 21, 2008 16:55

matikdalik pisze:Tutaj masz FAQa na temat ośw w bagażniku.
Wszystko pięknie ładnie i napewno bym z tego skorzystał lecz nie ładują mi się zdjęcia z tego opisu... czy jest jeszcze gdzieś zamieszczony opis z zdjęciami ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości