miska olejowa + felgi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

miska olejowa + felgi

Post autor: grzechu2410nn » ndz maja 18, 2008 23:03

Witam mam 2 pytanie , zacznę od tego ze użyłem szukaczki ale malo to pomogło

1 wczoraj przedziurawiłem miske olejowa rysa jest naprawdę delikatna ,ale olej leci ... miska jest z aluminium , da sie to jakoś pospawać ?? czy kupić nowa , wolał bym spawanie ......no i czy do spawania musiał bym ja ł zdejmować bo to zwiększa koszty a jestem przed wypłata :[


2 za 2 tyg bede szukał opon (używanych) i nie wiem czy szykać razem z felgami jakieś porządne alu czy kupić same bo moje aluski nie bardzo mi sie podobają



dzieki za odp


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Awatar użytkownika
mariusz75
Forum Master
Forum Master
Posty: 1235
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 17:31
Lokalizacja: pracownik ASO VOLKSWAGENA wielkopolska
Kontakt:

Post autor: mariusz75 » ndz maja 18, 2008 23:48

Spawanie jest jak najbardziej możliwe i wskazane, o wiele niższy koszt jak kupno nowej (fabrycznej iglicy) czy używanej. Do spawania zdecydowanie zalecam wymontowanie jej i pospawanie od środka, nie będzie śladów po naprawie i nikt nie będzie się potem czepiał że coś jest nie tak przy ewentualnej sprzedaży auta. :jezor:

A co do opon czy całych kół to tylko kwestia finansowa, jak masz za co kupić to pewnie że nowe wypasione koła, co nowe to nowe każdy Ci to powie, a jak cienko z kasą to zalecam kupno innych opon ( nowych lub używanych w jak najlepszym stanie) na stare felgi, niż lepszych alu kosztem gorszych opon. Twoje bespieczeństwo ważniejsze :bigok: , a na ładnych alu i cieniutkich oponach może byś róznie. :panna:


DIAGNOSTYKA SILNIKÓW TDI
wymiana rozrządów, kompleksowe naprawy
okolice POZNANIA
Info: PW, GG, lub 502 813 462
MOJA CZARNA PEREŁA TDI XX JAHRE

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości