[MK3] Oświetlenie bagażnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nygooz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr maja 11, 2005 10:21
Kontakt:

[MK3] Oświetlenie bagażnika

Post autor: nygooz » czw cze 16, 2005 14:24

Moze ktos ze szpecow bedzie wiedzial... gdzei znajduje sie wlacznik ktory podaje mase na swiatelko w bagazniku... niestety wymiana zarowki nic nie dala. nie dostaje wogole pradu wiec musze szukac wlacznika....
a moze wie ktos odrazu gdzie go dostac i za ile?



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » czw cze 16, 2005 14:37

w zamku od klapy



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » czw cze 16, 2005 14:59

popatrz w zamku klapy ,jeżeli Tobie świeciło bez problemu to zobacz w przewodach czy dochodzi prą do żarówki , a jak jest OK to zobacz zamek ( zdemontuj go )



marekk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: pn cze 06, 2005 09:16
Lokalizacja: Lyski - Rybnik
Kontakt:

Post autor: marekk » czw cze 16, 2005 18:09

Zdemontuj ten plastik na klapie bagaznika od wewnatrz auta , zlokalizuj wtyczke wchodzaca w zamek , odepnij ja i sparawdz czy nie jest zasniedziala i czy w gniezdzie sa 2 piny. Nastepnie drutem zewrzyj te 2 kable i sprawdz czy swieci lampka - jesli tak to wyczysc porzadnie te piny( spray KONTAKT 60) , wloz wtyczke i sprawdz czy działa :)



nygooz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr maja 11, 2005 10:21
Kontakt:

Post autor: nygooz » wt cze 21, 2005 13:28

marekk pisze:Zdemontuj ten plastik na klapie bagaznika od wewnatrz auta , zlokalizuj wtyczke wchodzaca w zamek , odepnij ja i sparawdz czy nie jest zasniedziala i czy w gniezdzie sa 2 piny. Nastepnie drutem zewrzyj te 2 kable i sprawdz czy swieci lampka - jesli tak to wyczysc porzadnie te piny( spray KONTAKT 60) , wloz wtyczke i sprawdz czy działa :)
a co w wypadku jezeli dalej nie dziala? ;-( przewody gdzies uszkodzone?

problem w tym ze ostatnio zalozylem alarm... no i niestety jedna z czujek aktywuje sie po otwarciu klapy bagaznika ... no niestety na kabelku nie pojawia sie masa i alarm o kand dupy potrzaskac... musze jak najszybciej zlokalizowac przyczyne usterki... (podobno to wlasnie ten zamek w klapie)



Awatar użytkownika
bor0wy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: śr kwie 13, 2005 10:01
Lokalizacja: WM
Kontakt:

Post autor: bor0wy » śr cze 22, 2005 07:40

A ja mam jeszcze pytanie czy w kazdym golfie jest oswietlenie bagaznika? Gdzie znajduje sie taka zarowka jak jej szukac, bo z tego co patrzylem to chyba nie mam takiej zaroweczki



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » śr cze 22, 2005 08:43

bor0wy pisze:A ja mam jeszcze pytanie czy w kazdym golfie jest oswietlenie bagaznika? Gdzie znajduje sie taka zarowka jak jej szukac, bo z tego co patrzylem to chyba nie mam takiej zaroweczki
po lewj stronie bagażnika , pod półką bagażnika



nygooz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr maja 11, 2005 10:21
Kontakt:

Post autor: nygooz » czw cze 23, 2005 22:52

no niestety okazalo sie ze to mikrowlacznik w zamku....
i co teraz... da sie go odstac jako odddzielna czesc czy musze polowac za calym zamkiem?
ile to moze kosztowac?



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » czw cze 23, 2005 22:56

zalezy jeszcze czy masz z centralnym czy bez ...


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » czw cze 23, 2005 23:06

jeżeli ma centralny co ma mikrowłącznik , bo miałem przypadek że montowałem alarmy do aut które nie miały centr. i nie było mikrowłącznika . Można go naprawić



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » czw cze 23, 2005 23:28

ja tez rozbieralem zamek (mam centralny pneumat) bo czasami mi swiecilo czasami nie, ale zadne mikroprzalacznika nie znalazlem, tylko blaszki ktore zwierajac sie dawaly styk.... chyba ze te switch jest gdzies gleboko w srodku i sie do niego nie dokopalem, naprawa w moim przypadku polegala na przeczyszecxeniu wszystkiegi i wsadzeniu klinu pomiedzy obudowe a mocowanie wtyczki, bo sie jakos ruszala i nie stykala ... :helm:


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Awatar użytkownika
bor0wy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: śr kwie 13, 2005 10:01
Lokalizacja: WM
Kontakt:

Post autor: bor0wy » czw cze 23, 2005 23:32

A czy to mozliwe ze ja nie mam oswietlenia bagaznika :-)? Bo nie widze zadnej zarowki nic po lewej stronie

miomio1: mowiles ze ta zarowka powinna byc z lewej strony w tym plastiku do ktorego mocuje sie polke



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » czw cze 23, 2005 23:37

bor0wy pisze:A czy to mozliwe ze ja nie mam oswietlenia bagaznika :-)? Bo nie widze zadnej zarowki nic po lewej stronie

miomio1: mowiles ze ta zarowka powinna byc z lewej strony w tym plastiku do ktorego mocuje sie polke
mozliwe, byly wersje bez lampki, jezeli masz jakas starsza CL to prawie napewno nie masz, ale to jest jakas paranoja VW bo jeszcze np ze 3 lata temu w mk4 (nie wiem jak teraz) kombi to oswietlenie bagaznika bylo wyposazeniem dodatkowym i dodatkowo platnym :(


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt cze 24, 2005 06:32

tak w niektórych wersjach nie było lamki , a mikrowłącznik to zgadza się to są te dwie blaszki które się zwierają



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości