Wsteczny bieg wyskakuje i strasznie halasuje.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
d.milas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 306
Rejestracja: ndz lip 15, 2007 04:01
Lokalizacja: Głogów / Sława
Kontakt:

Wsteczny bieg wyskakuje i strasznie halasuje.

Post autor: d.milas » pt maja 16, 2008 17:37

Dzisiaj sie zaczelem zastanawiac dlaczego tak jest, w sumie denerwujace to troche jest ale jakos wczesniej nie mialem ochoty sie tym zajac..

Pytanie do was, co moze byc nie tak ze skrzynia jak po wrzuceniu wstecznego strasznie czesto wyskakuje oraz strasznie halasuje, taki burgot jakby.. jaki koszt tego by byl i co jest przyczyna? i czy w ogole oplaca sie to robic, i czy czasem kiedys nie zdziwie sie jak nie wrzuce wstecznego...

[ Dodano: 16 Maj 2008 17:44 ]
Dodam ze wszystkie biegi wchodza lekko i bez najmniejszych problemow.., tylko ze wstecznym mam problem

[ Dodano: 16 Maj 2008 17:55 ]
Wsteczny wyskakuje w sumie tylko wtedy kiedy chce szybciej pojechac, lub cofam pod gorke i musze wiecej gazu dodac..

[ Dodano: 16 Maj 2008 18:01 ]
Wlasnie doszukalem sie podobnego problemu, pisza ze moga byc to poduszki, jak je znalesc? ;-) bo prawde mowiac nigdy do skrzyni nie zagldalem...


"Jak kraść to miliony, jak "kochać" to księżniczki, jak auto to VW!"

Cały MK3 1.8 i MK3 GTI na czesci:


Pisać na gg, pw ;-)

marivsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 29, 2007 15:40
Lokalizacja: czyżów szl
Kontakt:

Post autor: marivsz » ndz cze 15, 2008 14:12

mam to samo .rozebralem skrzynie i bach tryby wstecznego ukruszone na walku napedowym i na walku zmiany kierunku .zteraz nie wiem co robic kupic uzywana skrzynie, remontowac ta. czy zalozyc od 1.8 (mam taka na stanie).nie mam pojecia ile beda kosztowac tryby pewnie w cholere drogie



Awatar użytkownika
...radek...
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: pn paź 31, 2005 22:41
Lokalizacja: krakóVW

Post autor: ...radek... » pn cze 16, 2008 01:53

witam. mam ten sam problem i stwierdzilem, ze nie warto sie bawic ze skrzynia. jak sie dobrze poszuka to mozna znalesc uzywke po kosztach. na pewno wyjdzie taniej :zakrecony:



marivsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 29, 2007 15:40
Lokalizacja: czyżów szl
Kontakt:

Post autor: marivsz » pn cze 16, 2008 14:18

same tryby to koszt w salonie 400 zl nowe tylko tam dostepne (przynajmniej ww moim regionie) za uzywane wolaja 150 zl tj. 150 za koła zebate plus do tego uszczelniacze to jakies 150 zl dodatkowo -kupie uzywke taniej i szybciej

[ Dodano: 16 Cze 2008 14:24 ]
a moze ktos sie orientuje czy podejdzie skrzynia od 1.8 benzyna 92 rok do 1.9 td 96rok mam taka w dobrym stanie jaka roznca bedzie w spalaniu i przyspieszaniu ,predkosci max itp.bo to troche inne przełozenia



Awatar użytkownika
CzapCzap
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 830
Rejestracja: wt mar 14, 2006 23:53
Lokalizacja: Athlone
Kontakt:

Post autor: CzapCzap » pn cze 16, 2008 15:50

Mi tez wyskakuje wsteczny , jak szybko wystartuje. Ale to nie przeszkadza w niczym, bo przeciez po co zrywac na wsteku ? baczkow tez nie musze krecic do tylu.

tak czy siak smutne to ze to pewnie ukruszony tryb


Obrazek <--------

Golf 3 GL 1.6 AFT - sprzedany :(
Golf 4 GTI 1.8T AGU - Jest :)
Jetta 2 CL 1.6D - Jest :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 331 gości