Olej w skrzyni biegów (Golf2 90 1.6PN)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ADIAMOS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 05, 2005 19:01

Olej w skrzyni biegów (Golf2 90 1.6PN)

Post autor: ADIAMOS » wt cze 14, 2005 22:12

Orientuje sie moze ktos jak mozna (czy wogole mozna) sprawdzic poziom oleju w skrzyni biegow?


How Low Can You Go?

cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » wt cze 14, 2005 22:34

mozna przez odkręcenie górnej sruby imbus 19 i wsadzenie palucha taki otwór wlewowo przelewowy


MORE POWER

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt cze 14, 2005 23:48

ja sie podczepie pod post jak juz jest bo niechce mi sie czukać, jaki ten olej tam powinien być?? :pub:
zasatanawiam sie czy sobie nie wymienic na wszelki wypadek bo zobaczyłem mały wyciek taki delikatny z okolicy mocowania linki prędkosciomierza.


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
yellow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt lis 23, 2004 19:47
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: yellow » śr cze 15, 2005 09:05

igor002 pisze:ja sie podczepie pod post jak juz jest bo niechce mi sie czukać, jaki ten olej tam powinien być?? :pub:
zasatanawiam sie czy sobie nie wymienic na wszelki wypadek bo zobaczyłem mały wyciek taki delikatny z okolicy mocowania linki prędkosciomierza.
Jezeli masz wyciek z okolicy linki predkosciomierza, to chyba masz tego oleju za duzo (chociaz moge sie mylic). Poziom oleju jest ponizej wlotu linki wiec olej nie powinien tamtedy wyciekac.



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » śr cze 15, 2005 09:33

yellow pisze:
igor002 pisze:ja sie podczepie pod post jak juz jest bo niechce mi sie czukać, jaki ten olej tam powinien być?? :pub:
zasatanawiam sie czy sobie nie wymienic na wszelki wypadek bo zobaczyłem mały wyciek taki delikatny z okolicy mocowania linki prędkosciomierza.
Jezeli masz wyciek z okolicy linki predkosciomierza, to chyba masz tego oleju za duzo (chociaz moge sie mylic). Poziom oleju jest ponizej wlotu linki wiec olej nie powinien tamtedy wyciekac.
kiedys ściagałem linke i pewnie sie rozszczelniło czesciowo, dlatego chce tam zajrzeć i ewentualnie dolać.
Aha, a jak sprawdzic na jakim poziomi ma być ten olej:)
zeby ewentualnie wiedzieć ile dolac, albo wogule.


Mk3 GTI 16V ABF

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości