Gaśnie przy zapalaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rafał P.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Gaśnie przy zapalaniu

Post autor: Rafał P. » sob maja 03, 2008 12:05

Witam mam problem który zdaza sie czasami gdy zapalam auto przekrencam stacyjke i zapalam poczym gasniei tak z 3 razy zdaza mi sie to czasmi ale tylko przy zapalaniu i do tego dostrzegłem brzenczenie pod maska obok filtra paliwa cos sie tam znajduje niewiem co to dołaczam zdjecia moz ktos mi pomoze posiadam mk3 1.9 tdi pozdrawiam. Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony sob maja 03, 2008 19:37 przez Rafał P., łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » sob maja 03, 2008 12:19

co do tego elementu na zdjęciu to jest to elektrozawór N75 sterujący pracą turbiny a jeżeli chodzi o gaśnięcie przy uruchamianiu to jest sporo przyczyn i trzeba niestety zażyć trochę lektury w podobnych tematach - jest tego sporo na forum.
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob maja 03, 2008 12:21 przez Sztomel, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Rafał P.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 16:14
Lokalizacja: Warszawa

gasnie przy zapalaniu mk3 1.9 tdi

Post autor: Rafał P. » sob maja 03, 2008 12:46

Dzienki za odpowiedz co to jest poszukam moze ktos jusz miał takie cos pozdrawiam.



tlusty1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 08, 2008 08:59
Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE

Post autor: tlusty1981 » sob maja 03, 2008 13:46

Rafał P., niewiem czy pomoge ale ja mialem cos takiego wswoim autku i okazalo sie ze to immobilaizer cos niezaskakiwal pozdro



Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: danioo » sob maja 03, 2008 22:24

Ja miałem problem z immo. Po dociskałem wszystkie złączki i odpukać działa bez problemu.


zapraszam do oceny mojego golfika:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=159996[/url]


[b]Kupię ciemne kierunki w zderzak ori FER lub HELLA[/b]

Rafał P.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rafał P. » wt maja 06, 2008 05:24

Dzienki za podpowiedz wymieniłem kluczyk sprawdziłem immobilaizer i wszystko dobrze tlko mnie zastanawia ze wraz z tym gasnieciem wystempuje buczenie elektrozaworu N75 moze on daje jakis błendy do komputera i przesto gasnie w czwartek jestem umuwiony do mechaniaka niech zobaczy ale dzienkuje za podpowiedz moze ktos jeszcze mi cos podpowie co z tym fantem pozdrawiam.



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » wt maja 06, 2008 06:41

Rafał P. pisze:Dzienki za podpowiedz wymieniłem kluczyk sprawdziłem immobilaizer i wszystko dobrze tlko mnie zastanawia ze wraz z tym gasnieciem wystempuje buczenie elektrozaworu N75 moze on daje jakis błendy do komputera i przesto gasnie w czwartek jestem umuwiony do mechaniaka niech zobaczy ale dzienkuje za podpowiedz moze ktos jeszcze mi cos podpowie co z tym fantem pozdrawiam.
Auto autem, ale musisz trochę popracować nad ortografią....... ;)


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Rafał P.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 16:14
Lokalizacja: Warszawa

immobilaizer

Post autor: Rafał P. » ndz maja 18, 2008 00:17

Doszedłem co to jest jednak to immobilaizer byłem u klubowicza adamm podłączył pod komputer i wyszło błąd immobilaizera teraz potrzebuje kogoś kto wyłączy mi fabryczny immobilazer za wszystkie adresy byłbym wdzęczny



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 249 gości