stukanie po walnieciu w dziure

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

stukanie po walnieciu w dziure

Post autor: presario » pt kwie 25, 2008 22:06

Witam

Ostatnie wjechalem w dziure na jezdni, felga do wymiana reszta ok, przynajmniej na oko, ale silnik zaczal zauwazalnie glosniej chodzic i nie wiem co jest nie tak, dodam tylko ze zaczal pierdziec z wydechu nie wiem czy jedno z drugim zwiazane ( pierdziec tzn. co jakas tam chwilke jest lekkie pykniecie z wydechu ) z czym to mzoe byc zwiazane ? zaplon ? przewody WN ? Czy po wjechaniu w dziure moglo sie cos stac z silnikiem ?
A drugie pytanko to co polecacie do odswiezenia plastikow w autku ( wymieniam caly srodek z jasnego na ciemny i chce zeby sie fajnie swiecily bo sa w bardzo dobrym stanie) Brakuje mi kilku moze ktos ma na sprzedaz ? wiecej na priv



robertrog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: sob gru 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Kontakt:

Post autor: robertrog » pn kwie 28, 2008 12:27

Obejrzyj czy miska olejowa nie jest gdzieś wgnieciona ,być może wał o nią uderza ,bardziej prawdopodobne jest ,to że wydech gdzieś dostał,co za tym idzie rozszczelnił się i z niego jest ta głośniejsza praca silnika i "pierdzenie"



kanius1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: wt kwie 22, 2008 10:06
Lokalizacja: KATOWICE (Brynów-Ligota-Centrum)
Kontakt:

Post autor: kanius1 » pn kwie 28, 2008 16:57

może również być zerwane zawieszenie silnika, jeśli felga poszła to musiało to być konkretne walniecie, jak masz wibracje na budzie itp to ku temu bym sie skłaniał.

co do kokpitu ja polecam środek z CarPlana jest to mleczko w płynie, nanosisz na plastik odczekujesz i polerujesz jak dla mnie rewelacja. Np ze słynnego Packa się wyleczyłem bo po czasie zostawiał mi tłusta powłokę która wyglądała jak wosk ze świeczki. Na dole masz link do fotki tego środka
http://www.carplan.pl/images/FlashDashMleczko_P.jpg


[size=200][b]Bear Lock do VW[/b][/size] - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1896184#1896184

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 455 gości