Jakie koszta części i robocizny, jakie firmy polecacie?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Jakie koszta części i robocizny, jakie firmy polecacie?

Post autor: Brzoza Krk » sob kwie 12, 2008 23:26

Witam

Niestety po zimie wylał mi jeden tylny amortyzator, przednie też mam do wymiany. No cóż dzielnie jeździły 5 lat ponad. I teraz pytania:

1. jakie amorki założyć i za ile?auto zwykły golf mk2 1.3, żadna gleba mnie nie interesuje. Jaka firma i koszta?

2. Pewnie prócz wymiany amorków trzeba będzie wymienić odboje i osłony, czy coś jeszcze? jaki koszt?

3. Nie mam czasu się tym sam bawić więc pytanie jakie koszta, tak żeby mnie mechanik nie naciął:)?

4, dodatkowo muszę tez zmienic łożyska na obu kołach przód- jaki koszt i ile robocizna?

Dzięki za cierpliwość w czytaniu tego posta i licze na jakieś wyczerpujące odpowiedzi, pozdrawiam.


T o M

Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » sob kwie 12, 2008 23:31

Brzoza Krk pisze:2. Pewnie prócz wymiany amorków trzeba będzie wymienić odboje i osłony, czy coś jeszcze? jaki koszt?
napewno tuleje wachaczy przednich i tuleje tylnej belki przod to 2kpl po 20 zeta a tyl to 2 szt po 40 za szt

do tego moga byc kocuwki drazkow po 15zl i sworznie wahaczy ...
Brzoza Krk pisze:3. Nie mam czasu się tym sam bawić więc pytanie jakie koszta, tak żeby mnie mechanik nie naciął:)?

4, dodatkowo muszę tez zmienic łożyska na obu kołach przód- jaki koszt i ile robocizna?
za zawieszenie goscie wolaja od 300 do 500 zl u mnie co do lozysk to wymiana nie jest droga a lozyska sa w roznych cenach zaleznie od producenta jednak polecam te drozsze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości