AMORKI PRZOD CZY TYL?? [MK2]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

AMORKI PRZOD CZY TYL?? [MK2]

Post autor: guti » wt cze 07, 2005 23:35

Nie wiem ktore amorki obwiniac za nastepujace zachowanie ayta na drodze: przy pokonywaniu ostrym zakretow nawet skrzyzowanie 90 st czuje jak autko mi tylkiem lekko wyjezdza na zewnatrz i probuje wyprzedzic przod, ponadto jak przelece szybko przez jakies nierownosci to wystepuje efekt kolyski lekkiej, troche autkiem nierowno zabuja (ostatnio jak przelecialem szybko przed dwa tory kolejowe niewysokie to myslalem ze lece bo wogole nie czulem gleby)Zaznaczam ze mam Golfa obnizonego i wszelkie odchyly na zakretach nie sa wyczuwalne.Z przodu mam gazowki sachsa( jak kupilem autko 30tys km temu)a z tylu mialem delphi olejowe ale jeden z tych "cudownych" sie wylal tydzien po uplywie gwarancji :( wymienilem na uzywane z golfa z przebiegiem 180 tys( ja mam 220tys) i bylo ok az do tego czasu, ostatnio kumpel mi powiedzial jak prowadzil moja rakiet ze mi auto plywa na zakretach i to przodem! Ja podejrzewalem tyl a tu przod mi mowi,czy jest jakis sposob oprocz diagnostycznych stacji ktorymi mozna to sprawdzic?? I jakie amortyzatory polecacie?Zarowno na tyl jak i na przod uwgledniajac obnizenie autka, widzialem jakies Cofap ale nie wiem co to za wynalazek?Dzieki za pomoc.pozdrawiam.Pływak :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Emader
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt cze 03, 2005 00:53
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Emader » wt cze 07, 2005 23:58

Mi sie wydaje ze tyl bo mam podobnie u siebie. Wszelkiego rodzaju tory koleiny i inne nierownosci oraz szybsze pokonywanie zakretow objawia sie dziwnym zachowanie - podskakiwaniem itp. i przy hamowaniu ostrym skacze mi ylnie prawe kolo (mam wylany amorek) a drugi pewnie tez jest ostro dobity. Teraz zbieram kase i musze wymienic bo przod mam dobry. To sa moje przypuszczenia :D

Pozdrawiam



madry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz cze 05, 2005 22:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: madry » śr cze 08, 2005 00:08

ja tez tak mialem. Pomogla wymiana tylnych amortyzatorow. Jak tyl wyprzedza przod, tzn. ze tyl nie trzyma sie drogi.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » śr cze 08, 2005 00:17

Mam podobnie, planuję robotę za kilka dni, przygotowuję wymianę również "zawiasów" metalowo-gumowych tylnej belki- to one powodują pływanie tyłu, przynajmniej u mnie, amory mi leją olejem, zamierzam kupić Monroe- 85 zł/szt; nie mam kasy na lepsze...
V.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

Awatar użytkownika
Emader
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt cze 03, 2005 00:53
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Emader » śr cze 08, 2005 00:23

No ja gdzies na allegroi znalazlem za 280 zl 2 szt amorkow koni z regulacja i chyba na wyplate je zakupie


[url]http://vwbits.com[/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości