dziwny dzwiek przy zamknieciu dzwi z zamka centralnego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kepa100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn gru 10, 2007 01:05
Lokalizacja: Łódz

dziwny dzwiek przy zamknieciu dzwi z zamka centralnego

Post autor: kepa100 » ndz kwie 06, 2008 23:20

kiedy zamkne dzwi z centralnego slychac dziwny dzwiek od strony dzwi kierowcy i z tyly w bagazniku gdzie jest caly przekaznik po ok 1min dzwiek ustaje stalo sie to po tym jak odpiolem taka kostke przy dzwiach zeby przeciagnac kabel od glosnikow


kepa100

[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » pn kwie 07, 2008 01:08

To raczej normalne :P przynajmniej tak mi się wydaje. Wcześniej też tak pewnie miałeś ale dopiero teraz to zauważyłeś. Poprostu vw stosuje centralne zamki na siłownikach na powietrze, pompują się w drzwiach i otwierają lub zamykają auto a w bagażniku masz poprostu pompę do tego. Man nadzieję że coś zrozumiałeś :D



gopiter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 10:46
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: gopiter » pn kwie 07, 2008 11:02

Prawdopodobnie ruszyles gdzies przewod ktorym idzie powietrze z pompki i jest nieszczelnosc i dlatego pompka tak dlugo pracuje.Mialem podobna sytuacje u siebie.W szczelnym ukladzie pompka powinna przestac pracowac natychmiast po zamknieciu wszystkich zamkow.


Było MK3 - obecnie w trakcie poszukiwań następcy...

kepa100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn gru 10, 2007 01:05
Lokalizacja: Łódz

..

Post autor: kepa100 » pn kwie 07, 2008 11:26

acha to juz wiem po co ta rurka byla co mi czesto wylatywala masz racie z tym powietrzem dzieki kolego


kepa100

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości