Dlaczego rozładował się akumulator

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rob_S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt gru 14, 2007 09:57
Lokalizacja: Kobierzycko k.Sieradza

Dlaczego rozładował się akumulator

Post autor: Rob_S » ndz kwie 06, 2008 15:04

Jak w temacie.Wczoraj rano chcę jechać do pracy a tu niespodzianka mój Golfik ledwo co kręcił.Cały czas się zastanawiam co mogło być przyczyną rozładowania się akumulatora,dodam że kupiony został w lutym ubiegłego roku,auto też mam od lutego ubiegłego roku i do tej pory jak i przez całą zimę nie miałem z akumulatorem żadnych problemów.Przez całą noc go ładowałem i dzisiaj pali dosłownie na dotyk(tak jak przedtem) tylko co będzie za dzień lub dwa jeśli sytuacja się powtórzy!?
Proszę o Waszą pomoc,jak myślicie co mogło się stać no i pewnie pasowało by podjechać do elektryka żeby sprawdził akumulator i ładowanie ?
A i dodam również że niczego ostatnio nie instalowałem tzn.radio itp. ale 27 lutego byłem zamontować pilota i robił mi to gościu który specjalizuje się w tego typu pracach.Osobiście widziałem jak to robił i wyglądało to naprawdę profesjonalnie i solidnie.Czyżby to miało coś wspólnego no ale dlaczego dopiero teraz,jeśli by coś pochrzanił to wydaję mi się że od razu coś by się działo.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 06, 2008 15:13 przez Rob_S, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » ndz kwie 06, 2008 17:02

sprawdź ładowanie może być że akumulator pada , sprawdź też czy klemy ci się nie poluzowały przy akumulatorze


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
dymek-87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lis 05, 2007 21:36
Lokalizacja: Kadzidło / mazowieckie
Kontakt:

Post autor: dymek-87 » ndz kwie 06, 2008 17:59

kolego wies co to moze byc wina samego akumulatora teraz naprawde badziew robią.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=135349

Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » pn kwie 07, 2008 14:28

ładowanie (ma być 13,9-14 V na zaciskach akum. na załączonym silniku) albo spartolony alarm ...


TDPower

Awatar użytkownika
Rob_S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt gru 14, 2007 09:57
Lokalizacja: Kobierzycko k.Sieradza

Post autor: Rob_S » wt kwie 08, 2008 14:20

Wczoraj byłem na kontroli u elektryka no i nic nie stwierdził,wszystko jest ok.Ładowanie jak najbardziej w porządku,pobór prądu też w normie.Sprawdzaliśmy też czy nie świeci się jakieś światło po zamknięciu drzwi ale tutaj też wszystko w porządku.
Nie pozostaje mi chyba nic innego jak tylko czekać i mieć nadzieję że to się nie powtórzy,a jeśli tak to śmigam od razu po nowy akumulator bo być może z nim jest coś nie tak.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości