Brak swiatel mijania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Brak swiatel mijania

Post autor: phanteon » sob kwie 05, 2008 03:20

Witam

Stała się lipa. Nie mam świateł mijania. Włącznik jest ok, bo przekładałem swój do gościa shaltowanego na stacji i jemu działa na moim i jego nie działa u mnie. Reszta swiateł jest ok i nic nie widać - tak jakby żarówki się zjarały tylko. Nic nei robiłem przy lampach, zgasły mi jak podjeżdżałem na stacje właśnie. Bezpieczniki wszystkie ok. Nie miałem klucza 13,żeby się wyjąć światłą, ale wątpię,żeby nagle w jednym momenci spaliły się dwie żarówki. Nie mam i nie próbowałem nic zrobić z tym,że są podłączone pod instalacje z h4 (żadnych zworek). Nie grzebałem w przekaźniakch, bo nie mam w tym temacie pojęcia.

Pomocy i porady.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob kwie 05, 2008 15:30 przez phanteon, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » sob kwie 05, 2008 07:45

Mogła sie zjarać manetka zmiany świateł.



piotrw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt lip 08, 2005 13:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: piotrw » sob kwie 05, 2008 08:17

Manetka nie ma nic do świateł mijania w golfie III. Za mijanki odpowiada włącznik na lewo od kierownicy. Może kostki się upaliły przy lampach? Albo nie ma masy...do sprawdzenia lewa tylna lampa
Ostatnio zmieniony sob kwie 05, 2008 08:18 przez piotrw, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob kwie 05, 2008 10:09

piotrw pisze:Manetka nie ma nic do świateł mijania w golfie III.
nieprawda kolego


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Post autor: phanteon » sob kwie 05, 2008 12:34

Witam

mentka ma na pewno coś wspólnego ze światłami. Sprawa się wyjaśniła. Wstyd się przyznać, ale zjarały się dwie żarówki naraz. Nie sprawdzałem tego o 3 w nocy po ciemku, bo jakie jest prawdopodobieństwo,że zjarają się w tej samej chwili?Bliskie zeru...no i mi się to zdarzyło.

PozdraVWiam i można zamknąć.

Dla potomnych....zawsze zaczynaj od najprostszych rzeczy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Voofilmase i 289 gości