Drobny wyciek z chłodnicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Arek#32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob mar 15, 2008 09:43
Lokalizacja: Opole

Drobny wyciek z chłodnicy

Post autor: Arek#32 » czw kwie 03, 2008 23:01

Czy ktoś stosował "cuda" do uszczelniania chłodnic? Mam drobny wyciek z autka a nie chce mi się demolować pas przedni aby się do niego dostać.
Pozdro
Arek



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » czw kwie 03, 2008 23:11

nie kombinuj z tymi specyfikami, działają na krótką metę, a potem będziesz jeszcze musiał demontować kokpit aby zapchaną nagrzewnicę wyjąć. Lepiej wyjmij chłodnicę i ją napraw.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » czw kwie 03, 2008 23:13

Te wszystkie "cuda " o ktorym mowisz (chodzi ci zapewne o proszki wsypywane do zbiorniczka) sa dobre na krotki czas lub na awarie w trasie bardzo brudza calu uklad chlodzenia szczegolnie nagrzewnice! po ich urzyciu i musisz i tak caly plyn wymienic bawic sie w plukanie ukladu chlodzenia bo ci tak zasyfi caly uklad .mozesz wsypac ale licz sie z wyjeciem chlodnicy w pozniejszym czasie i zalataniu lub wymiane...po urzyciu takie cudownego preparatu pozniej cie czeka czyszczenie i plukanie,ale jak nie masz innego wyjscia to wsyp preparacik koszt okolo 10pln napewno nie bedziesz mial wycieku.ale sa minusy obisane wyzej


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: danioo » czw kwie 03, 2008 23:17

Ja też miałem w jesieni ten sam problem. płynu ubywało mi ok 200 ml na jakieś 250 - 300km
zastanawiałem się czy wsypać "ten cudowny proszek" i nie wsypałem. Jeśli chodzi o wymianę chłodnicy to nie ma aż tak dużo roboty (przynajmniej w trójce).


zapraszam do oceny mojego golfika:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=159996[/url]


[b]Kupię ciemne kierunki w zderzak ori FER lub HELLA[/b]

gumowa kaczka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw mar 20, 2008 16:43
Lokalizacja: starachowice

Post autor: gumowa kaczka » czw kwie 03, 2008 23:45

nie idz na latwizne wymontuj i daj do specjalisty niech ja sprawdzi i polutuje a jak ja odbierzesz to dobrze przeplukaj bo lubi cos zostac w srodku



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości