Sterowanie szybra z alarmu w MK3.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jeffik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 13, 2004 05:11
Lokalizacja: Augustów

Sterowanie szybra z alarmu w MK3.

Post autor: Jeffik » pt cze 03, 2005 13:39

Witam!!!
Szukałem, szukałem i nic na ten temat nie znalazłem.
Jak podłączyć elektryczny szyberek do alarmu aby po jego uzbrojeniu szyberek sie zamykał? Centralny działa wyśmienicie z alarmem tylko nie mam pojęcia jak podłączyć ten szyber.Czy trzeba jeszcze coś dokupić?
W centralce mam możliwośc sterowania długością impulsów do centralnego i jest też tam wbudowany sterownik centralnego zamka.

Pozdrawiam!!!



Awatar użytkownika
Panther
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: wt mar 01, 2005 23:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sterowanie szybra z alarmu w MK3.

Post autor: Panther » pt cze 03, 2005 16:21

Jeffik pisze:Witam!!!
Szukałem, szukałem i nic na ten temat nie znalazłem.
Jak podłączyć elektryczny szyberek do alarmu aby po jego uzbrojeniu szyberek sie zamykał? Centralny działa wyśmienicie z alarmem tylko nie mam pojęcia jak podłączyć ten szyber.Czy trzeba jeszcze coś dokupić?
W centralce mam możliwośc sterowania długością impulsów do centralnego i jest też tam wbudowany sterownik centralnego zamka.

Pozdrawiam!!!
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz. Wejdz w szukajke i po bolu.
A tak zupelnie z innej beczki. Odnosnie twojego miejsca zamieszkania. W te okolice zawsze jezdze na wakacje:):)Nie wiem czy znasz moze jezioro Brożane????Wypas tam jest totalny. Chyba ze nie mowimy o tym Augustowie kolo Suwalk.

Pozdrawiam


G.T.I. by Panther - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=8772

Awatar użytkownika
Jeffik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 13, 2004 05:11
Lokalizacja: Augustów

Post autor: Jeffik » pt cze 03, 2005 17:11

Więc szukam, jest mnóstwo postów dotyczących szyberka lecz w temacie który mnie interesuje nie widzę nic.

Panther napisał:
A tak zupelnie z innej beczki. Odnosnie twojego miejsca zamieszkania. W te okolice zawsze jezdze na wakacje:):)Nie wiem czy znasz moze jezioro Brożane????Wypas tam jest totalny. Chyba ze nie mowimy o tym Augustowie kolo Suwalk.

Zgadza się mieszkam w tym Augustowie koło Suwałk. Okolice jeziora Brożane również znam doskonale. Mieszka tam rodzina mojej przyszłej żony, więc bywam tam często. Sam Augustów leży nad pięcioma jeziorami. Równie wypasionych miejsc na biwaczek jest tu pod dostatkiem.

Pozdrawiam!!!
Szukam dalej.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt cze 03, 2005 18:28

HiHi.
To może ja?
Teb dwa kabeli przy drzwiach. Zielony i szary. Długi impuls plusa na ten strerujący zamykaniem i gra:)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości