woda pod deska rozdzielcza od strony kierowcy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wally69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 24, 2007 00:24
Lokalizacja: pomiechówek city
Kontakt:

woda pod deska rozdzielcza od strony kierowcy

Post autor: wally69 » sob mar 15, 2008 09:53

witam,pewnego pieknego dnia po deszczu przy hamowaniu znad pedałow wylala mi sie na buty woda.po zatrzymaniu stwierdzilem ze woda jest w okolicach puszki bezpieczników,w okolicach kolumny kierownicy.bylem u mechanika i powietrzem pod cisnieniem przedmuchał kanaliki odprowadzajace wode w potrzybiu.problem jakby zniknal.ale po pewnym czasie po deszczach zauwazylem pojedyncze kropelki przy dzwigni otwierania maski...dywanik byl suchy wiec problem potraktowalem z przymrózeniem oka.az do dzis...pierwsze hamowanie i chlust-strumyk wody na buty...czy to mozliwe ze kanaliki odprowadzajace wode moga tak czesto sie przytykac?



maximanek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: pn sie 29, 2005 14:13
Lokalizacja: Dębica

Post autor: maximanek » sob mar 15, 2008 11:25

raczej kanaliki się nie przytykają tak szybko. Ja bym obstawił na wężyk odprowadzający wodę z szyberdachu, który prawdopodobnie spadł. Jest on połączony z odprowadzeniem (gumowy dzyndzel pomiędzy zawiasami drzwi) w słupku, a znajduje się dokładnie nad bezpiecznikami. Jak przyhamujesz to woda z dachu wlewa się właśnie nim do środka zamiast na zewnątrz.



wally69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 24, 2007 00:24
Lokalizacja: pomiechówek city
Kontakt:

yo

Post autor: wally69 » sob mar 15, 2008 14:31

a ten wezyk jest w tej gumowej sprezynce?trzeba ja zdjac?czy nad bezpiecznikami szukac?

[ Dodano: 15 Mar 2008 13:41 ]
no i taki rzyt przy hamowaniu wystepuje do momentu az spod tej deski sie wszystko zleje.i jeszcze jedno.jak mi wtedy przedmuchali odplywy(duzo lisci i smieci i blota)to deszcze nie deszcze zima snieg i nic nie bylo az ok 2miesiecy temu pojawily sie te kropelki przy dzwigni od podnoszenia maski...na zewnatrz szyby na dole jest taka oslona plastikowa i w jednym miejscu mi odstaje delikatnie a od strony pasazera 2 dni temu ktos mi taka mala zaslepke zaje*ał z tej oslony.jest mozliwosc ze to przez to?choc nie wydaje mi sie ze to od wody ma chronic



maximanek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: pn sie 29, 2005 14:13
Lokalizacja: Dębica

Post autor: maximanek » sob mar 15, 2008 17:58

wally69 pisze:a ten wezyk jest w tej gumowej sprezynce?trzeba ja zdjac?czy nad bezpiecznikami szukac?
Musisz szukać nad bezpiecznikami. Tam jest trudno dojść, ale on wchodzi w drugi gumowy wężyk który wychodzi na zewnątrz słupka.



gabtom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 07, 2007 13:48
Lokalizacja: Krosno

Post autor: gabtom » sob mar 15, 2008 23:04

Miałem podobny problem ale od strony pasażera, potem przeniosło się na strone kierowcy. Woda dostawała się poprzez rozklejoną szybe przednią. polej szybe obficie wodą i od środka na staraj się ją wypychać. jeśli jest to wina szyby to będzie widać jak woda dostaje sie do środka.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości