smierdzi w środku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Loko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 13, 2008 10:58
Lokalizacja: plock

smierdzi w środku

Post autor: Loko » pt mar 14, 2008 15:24

Witam wszystkich.
Mam taki problem: jakis chu... najprawdopodobniej wlal mi smroda (kiedys byly do kupienia w takich ampulkach albo jak sa te zabawki smierdzace) pod uszczelkie od szyby bocznej w drzwiach ( bo tam pod boczkiem i wygluszeniem najbardziej smierdzi) i tak mi strasznie smierdzi 50-cio letnimi skarpetami w aucie ze nie mozna wytrzymac. Probowalem prawie wszystkiego ale nie moge sie pozbyc tego smrodu. Moze macie jakies pomysly jak tego sie pozbyc? Slyszalem ze kawa ziarnista wyciaga bardzo dobrze zapach, bede probowal, zobaczymy jak bedzie. Prosze o jakies porady. Z gory dzieki.



piotr012
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 18:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: piotr012 » pt mar 14, 2008 15:37

Może spróbuj pochłaniaczy zapachów takie jak są do lodówek, maja one w środku wkładkę z węgla aktywnego i to dość dobrze pochlana smród (kiedyś na wakacje zostawiłem mięso w lodowce i wyłączyłem prąd heheh ) :jezor:



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » pt mar 14, 2008 19:50

Po pierwsze zlokalizuj tego typa, co Ci ten numer wyciął :axe:
Po drugie spróbuj tego, co piotr012, napisał. Do tego jakieś pochłaniacze, co to się je w ubikatorach zamieszcza, taka galaretowata konsystencja. Kiedyś w cinkusiu mój psiak( którego taka nawiasem mówiąc jest dzisiaj rocznica śmierci...) postanowił zaznaczyć teren tylnej kanapy nad wyraz siarczystymi odchodami. Masakra kompletna była, więc dedukując, że jeżeli psisko zrobiło sobie z mojego auta kibel, to akcesoria kiblowe trzeba zastosować :grin: . Nakupowałem więc od cholery tych wszystkich pochłaniaczy i pomogło. Ale coś za coś, przez jakiś czas czułem się, jakbym jeździł publiczną toaletą...



Awatar użytkownika
Acid
BLACK MAGIC
BLACK MAGIC
Posty: 216
Rejestracja: pn sie 21, 2006 17:53
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Acid » pt mar 14, 2008 20:52

Loko, woda i mydło najlepsze czyścidło :green_fuck:
A rozbierałeś ten boczek? może coś tam jeszcze jest.
Ja bym rozebrał, poczyścił te miejsce , i jako neutralizator, popryskał jakimś fajnym dezodorantem o zapachu plaka lub innych czyścideł i na koniec jakiś zapach do fury, bo myśle ze samo wietrzenie auta nic nie pomoże.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 290 gości